SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kojot 15/blog-powrót do formy 86str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
kojocie jakbyś dorwał aparat to zrobiłbyś fote twojego "przodu" luzem ciekawy jestem

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
gdzies dawał fotke poszukaj

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
luzem nie dawał, śledze od początku.

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Nie ma co pokazyac cienko jest kiedys gdzies dawalem na forum w jakims moim topicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
ciekawe czemu zawsze lepiej sylwetka wyglada przy napince

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
A filmy z treningów bedziesz wrzucał?

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Game widze,że sobie idola znalazłeś:):) ale to dobrze. Kojot tak trzymaj!! 89' power xD

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208486
Jesli wezmiesz sie powazne za diete, to skoczysz sporo z waga. Wiem cos o tym bo tylko 2 razy okresowo na cykl mialem diete, skoki wagi 5-6kg na cykl Obecnie brak funduszy.


Powodzenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
The_Game - bede ale jeszcze nie teraz bo lipa jest


mamed89 - idol ze mnie ze hej



Polskikoks - wzielem sie za diete juz jest poprawa





dzis odpoczynek od treningow trzeba sie dobrze zregenerowac bo zakwasy jeszcze sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Idol bo jechałeś bez diety (ja tak samo) chociaż chciałbym kiedyś na pewno

FC Barcelona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkładki pod łydki - co najlepiej używać???

Następny temat

Rady dla chudzielca :)

WHEY premium