SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kojot 15/blog-powrót do formy 86str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Co do Cp to roznie bywa. Nie musze chyba mowic ze na kazdego to samo moze dzialac inaczej. W moim przypadku rozkreca sie dosc dlugo (w 3-4tyg) duza pucha spokojnie starczy dawkuj w T 2 w NT 1 dziennie no chyba ze masz cos jeszcze oprocz niej..


Co do A6w na pewno bedzie ciezko bo mam dzis zakwasy na brzuchu ale postaram sie dotrwac do konca


trening 5x week bo trzeba wrezscie te spadki odrobic i pozadnie sie wziasc za siebie nogi i barki zwnou zaczynam cwiczyc delikateni bo niecwiczone od jakis 4 miesiecy hehe bedzie dobrze tylko oby kontuzje daleko odemnie sie trzymaly odpukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
to teraz widać że powracasz pełną parą 5 dni to już nie jest lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
eh nogi nogi też zaczynam ćwiczyć je ciężary co prawda są śmieszne , ale za jakiś czas będzie si kojocik barki na jakiejs tam focie niezle wyglądały... wydaje mi się , ze nie dązysz do kulturystycznej sylwetki typu nogi wielkości takich ze spodni nie kupisz hehe

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
i po treningu rano zrobilem a6w 3 dzien za mna jutro bedzie 4 i jedna seria wiecej niz do tej pory czuje ze szukuja sie ostre zakwasy w sumie to oddkad zaczelem robic to ciage mam zakwasy na brzuchu


oprocz tego zrobilem tez trening plecow


plecy

podciaganie na drazku 20/12/10

wioslowanie sztanga 10x60kg 10x65kg 10x65kg 8x72kg


wioslowanie hantlem 3x8 --- 33kg


dokonam jednek malej modyfikacji MC bede robil we wtorek ale za to wiecej serii


niedlugo znow pojawia sie filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
o ile sie nie myle nigdy MC nie robiłeś... ja obecnie ie robie

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
robilem juz ale rzadko od czasu do czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
kojot wybacz, ze cie tak nekam ale mam pytanko, zamierzam tez robic 2xtyg klate. widze ze robisz 9serii na kazdym jej treningu, dobrze sie regeneruje? power jest na kolejnym czy jeszcze zakwasy czasami czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
cp w NT tez 2 razy kojot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
major - musisz obadac na sobie jak Twoj organizm zaraguje na wprowadzenie dodatkowego treingu klaty czesto mam tak ze cwicze na zakwasach jeszcze dlatego intensywnosc jednego z treningu powinna byc mniejsza


turok - jak masz 2puchy laduj 2ed jak jedna to raz w NT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
kojot tak długo Ci sie rozkręca? ja CP po raz 1 biore i mimneły 2 tyg i narazie 0cm w łapie( akurat to pisze, bo to piorytet) tez tak masz ze poczatki przed rozkręceniem nie idzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkładki pod łydki - co najlepiej używać???

Następny temat

Rady dla chudzielca :)

WHEY premium