SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kojot 15/blog-powrót do formy 86str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
nogi no w końcu możesz z płaskiej porzucisz się na bicie rekordu na przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
marcin8885 - na pewno dzis byle lekki trening klaty


w pon mam ciezki

w pt lekki + mocno tric


pyzza raczej sie nie przezuce na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2040
pyzza raczej sie nie przezuce na pewno


bardzo fajnie zdanie kojot - z punktu widzenia praktycznego trafne

To sorry kojot że niezauważyłem - mi sie istatnio tak regeneracja poprawiła - poodbno nastąpił u mni naturalny skok testosteronu - to dziwne ale prawdziwe i teraz moge już na następny dzień ćwiczyć prawie że maxymalnymi ciężarami wieć pozwalam sobie na cięsze treningi we wtorek i piątek. Niestety wczorajszy trening odpuściłem - zajęła mi og znajoma wiec poćwicze dzisiaj...

Już 87kg * 3 dygam więc dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Skad wiesz o tym naturalnym skoku testosteronu?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
tylko ty i twoja klata przysiady tez fajna sprawa

kojot zarzuć fotkami nowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2040
Ja musze dżings częśto badania robić - jestem sercowiec i przy okazji zrobiłem sobie komplet także hormony i wyszło więcej - wiem ze tego nie możan tak jednoznacznie opisać - zalezy od pory stresu itd. ale sam mój lekarz powiedział że wzrost nastąpił

Ale ja wcześneij coś takiego poderzewłem bo czytałem już o tym...

Może z tąd ta szybka regeneracja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
kojot mam pytanko,

kiedyś robiłeś cykl z mono,cp i nitroII składał się z 3 faz jak dobrze pamiętam,

jak dawkowałeś i ile miałeś towaru?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
kojot zdecydowanie najlepszy dziennik treningowy filmiki wymiataja, az się za sztange chce łapac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2040
kojot zdecydowanie najlepszy dziennik treningowy filmiki wymiataja, az się za sztange chce łapac


POZOSTAJE MI TYLKO PRZYTAKNĄĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286


marcin8885 - jeszcze troche i 100kg bedzie jak nic widze ze bardzo szybko Ci idzie teraz to dobrze


pyzaaaa
- lapaj tu jedno schudlem przez ten trening silowy jeszcze bardziej


Piter_1988 - nie dokonczylem bo mialem wypadek nie zdazylem nitro wziasc z tego co pamietam to najpierw byla faza nasycienia mono iles tam dni po 10g potem 35dni na CP i na koniec mialo byc chyba 25dni na n2... zaluje ze nie moglem przetestowac tegodo konca bo bardzo dobrze mi szlo wtedy


major15 - wielkie dzieki milo mi to slyszec




dzieki wam wszystkim ze wpadacie do mojego posta i mnie motywujecie komu moglem to dalem sogi juz dawno albo teraz xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkładki pod łydki - co najlepiej używać???

Następny temat

Rady dla chudzielca :)

WHEY premium