SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kojot 15/blog-powrót do formy 86str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ok wykorzystam rady ale to dopiero we wrzesniu jak znowu zaczne cwiczyc obecnie lipa lecze kontuzje i jade do pracy na miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
wszystkiego najlepszego "stary" byq:D

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
Przepraszam a czym sie wspomagałeś podczas cyklu, jakieś odżyweczki albo koxik...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
KA + HpV12 kreatyna+przedtreningowy stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
siema kojot mam wazna sprawe moge prosic twoje gg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Kojot jest we Władysławowie więc raczej nie pogadacie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
wal na pw gg nie rozdaje ide zaraz na trening pierwszy od dwaien dawna spadki od ch... ale trudno warto bylo hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2040
czekam kojot na relacje bo idę w tym samym kierunku co TY

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jak narazie nie ma z czego zdawac relacji dzis bylo lekkie roztrenowanie serie robilem 80kg spadlo mi jakies 30kg na klate i 1,5cm w lapie waga tez tragedia 68kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
W tak krótkim czasie 30 kg z siły Ci poleciało ?? W takim razie coś tu jest nie tak, ja mając przed maturą w tamtym roku przerwy ponad 2 miechy, zero siłowni, nie spadłem nawet 1 powtórzenia na sile, jedynie 4 kg w dół mi waga poszła. W takim razie koksujesz ?

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkładki pod łydki - co najlepiej używać???

Następny temat

Rady dla chudzielca :)

WHEY premium