SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót do formy i redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 770
hello, mam pytanie ale najpierw przedstawie nieco informacji o mojej przygodzie z silka. Otoz rok temu zaczalem cwiczyc i wszystko szlo bardzo dobrze, waga szla w gore sam bylem zdziwiony efektami nie trzymajac diety (uwazalem na to co i ile jadlem, jednak nie liczylem kalorii) i wszystko bylo fajnie, no moze moglem sie pozbyc tluszczu, no ale nie bylo go tak duzo. Bralem kreatyne (jeden dluzszy cykl) i efekty byly naprawde znakomite. jednak sielanka nie mogla trwac dlugo ;p przyszly wakacje, praca i musialem przestac cwiczyc (brak czasu) pozniej wyjechalem do pracy za granice, a tam odzywialem sie zupkami chinskimi, i takimi ******lami ;) no i do teraz nie cwiczylem. Przez takie odzywianie, brak treningu, i czasem popijawy lekkie bo lekkie (zdarzaly sie moze 2 mocniejsze)...i efektem teraz jest moj stan.. 5 kg mniej na wadze, jednak nie w wyniku redukcji tluszczu, bo terez jest go wiecej niz bylo.

Teraz moje cele - chce wrocic do formy i schudnac (doslownie nie chce tego tluszczu) pozniej zdobyc mase, jednak "czystą" poprawa sily. I tutaj moje pytania:
Czy najpierw powinienem wrocic do formy (zajmuje mi to jakies 6 tygodni plus wczesniejszy rozruch) i wtedy z jakas odzywka chudnac? pozniej oczywiscie masa i sila
czy moze lekki rozruch i od razu odzywka wspomagajaca spalanie tluszczu? i pozniej masa i sila.
Nie bardzo mi sie widzi robic masy z tluszczem bo wtedy bedzie mi żal ;p pozbywac sie tluszczu z masą ;)
poza tym jakie odzywki proponujecie mi - w gre wchodzi tylko vitalmax, chyba ze sa kiepsciutkie termospalacze :P jednak kreatyna byla wg mnie doskonala i chce dalej sprawdzac ta firme. Ale co do tego? myslalem nad napojem izotonicznym to nie odzywka no ale musi byc. A z odzywek to nie wiem co jesczcze..glukozamina? nie mam pojecia
A i gdzie kupywac odzywki? chodzi mi o ceny, dobry kontakt, transport.
I jeszcze ostatnie ile trenować (myslalem 3 razy na silke w tydogniu a w miare wolnego czasu na worek albo potarczowac i posparowac) co o tym sadzicie?

Jesli ktos moglgy pomoc i poradzic, to bardzo prosze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
mis04ek
po pierwsze:
zacznij od dobrego planu.(3 x tyg full body,ciezkie,zlozone cwiczenia).
tego typu trening bedzie maksymalnie stymulowal metabolizm.wszystko bedzie sie rozchodzic o odpowiednie odzywianie.
na poczatek,nie zmniejszalbym ilosci spozywanych kalorii,tylko poczekal,jaki efekt da sam trening(bardzo wymagajacy),pomysl z workiem,itd-bardzo dobry(sam mialem ci zaproponowac jakies dodatkowe zajecia).
jesli nadal nie bedziesz zadowolony-zacznij obcinac kalorie.i wtedy bedzie ok.
pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zrob 4 tyg. ACT na rozruch. Potem Fulla z ciezkimi cwiczeniami, tak jak hard.

Spalacze i inne odzywki sobie daruj na razie. Pracuj dieta. Kreta na redukcji ma sens jak masz miesnie do chronienia. A to nie Twoj przypadek. Glukozamina - to jak masz problemy ze stawami.
Daj witaminy, ZMA, omega - 3 i zen szen.

Izotop - nie. To sam cukier. A cukrow prostych na redukcji wystrzegaj sie jak ognia. Jak potrzebujesz dopalacza to zakupo kofeine.


Zmieniony przez - Kuro w dniu 2007-11-21 07:25:46

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2007-11-21 07:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 770
Dzięki Wam za odpowiedzi. Czyli mam rozumieć, że powinienem po prostu cwiczyć na poziomie hard :)Ale napisales, ze jesli ma sie miesnie do chronienia to nalezy dac kretke, no to ja mam troche tych miesni ;) wiadomo ze nie wygladam tak jak wtedy gdy cwiczylem, jednak zostalo tego troche javascript: test(''); Omege 3 codziennie z tranem sobie zapodaje gdy cwicze wiec uzuepelnie reszte witamin. A energy drinki byly by dobre? tam jest sporo kofeiny z tego co wiem. Jutro zaczynam najpierw 2 razy ide na silke na mocne zakwasy ;) od nastpnego tygodnia robie ACT, i pozniej jade z koksem tak jak wcześniej javascript: test(''); I jesli zobacze ze wroce do dyspozycji sprzed kilku miesiecy to wtedy zastanowie sie co robic dalej i czy zapodac jakies odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zacytowalem hardgainera (ksywka usera, ktory sie w temacie wypowiadal).

Najpierw ACT. Na rozruch. Potem FBW. Moze byc i hard level.

Energy drinki maja tez duzo cukru. Wiec jak sie redukujesz pij dietetyczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot na silke. stawy . pomocy ;]

Następny temat

Dam rade? :D

WHEY premium