SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
aaaa rozumiem, no to musze się na stacjonarny przenieś żeby mi zbyt nóg nie rozyebało od jazdy w terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
ok, stacjonarny odchudza... a co z zajciami spinning? To jest mega odchudzanie czy pakowanie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
a to na vitalie z tym pytaniem, tam są specjalistki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ahh pójdę dzisiaj na interwały, potem przesiądę się na swój masowy rower i pojadę pluskać się w jeziorze tylko pluskać,bo pływać nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jest moc, poszlam na trening, zagadalam sie z trenerem i zrobilam 3x10x40kg na plaskiej i 3x10 inverted rows.

Jak nie gadam to nagle wszystko ciezkie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ty, Kitttie, ja sobie dobilam ledzwia na wioslarzu, bo fantazja mnie poniosla, wioslowalam w kolko w okolicach 2min/500m w porywach do 1.4 a tam juz nie ma techniki i mi sie nagle w styczniu tak pogorszylo, ze noga i zad zaczely mrowic

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mnie tam przy żadnym aero nie ponosi fantazja bo nie lubię i chuy Jak biegałam 400 w szkole to potrafiłam osiągać takie prędkości przy których traciłam koordynacje No i na koniec każdego biegu obowiązkowy paw młoda byłam, głupia. Teraz bym nigdzie nie pobiegła, nawet jak by zapłacili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Chłop mój zjadł tatara wczoraj na kolację i dostał sraczki poinformował mnie telefonicznie, że ta sraczka wywołuje u niego na polu golfowym pewne uczucie dyskomfortu, ale za to dużo marszobiegów robi
Ja zjadłam dwa tatary, teraz kończę 3. i nic mi nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przekonuj go, że na pewno nie dostał po tatarze

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A mnie nie interesuje po czym dostał, ważne że jest zabawnie
Ku.rwa w domu tyle prasowania, że boję się wracać chyba ucieknę..

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-06 14:36:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium