SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
SeaHorse udalo mi sie utrzymac wrecz te same rozmiary a w tydzien waga poleciala o 3kg w dol. Nie ma co szukac wady w wadze, po porstu czasem tak jest

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Anister, ok ufam temu co mówisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
w redukcjach cierpliwosc jest potrzebna a nie logika

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Zapamiętam to zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sranie po ścianie, moj ojciec tez mial krate w młodości i jadła jak chciał, chociaz wtedy snickersów nei było, to co wolno młodym chłopcom pozniej po 40stce zaczyna sie psuc i zwracac w postaci problemów z sercem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
jakbym czytala o moim Tacie. W mlodości sportowiec, teraz ma problemy. Ale u nas to gentyczne - wszyscy po stronie ojca, zarówno kobiety jak i mężczyźni mieli problemy z krążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Obliques, sorry, że zawracam gitarę, ale czy mogłabyś rzucić okiem do mnie i powiedzieć czy mogę iść w kierunku LC czy się trzymać zbilansowanej lepiej? Jak byś miała sekundę to będę bardzo wdzięczna.

https://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808-s13.html

Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-13 13:29:23

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Iza, ja nie twierdze, ze takie odzywianie nie bedzie mialo negatywnych efektow w przyszlosci, tylko , ze sa ludzie (niech bedzie, ze zaznacze - mlodzi) , ktorzy moga jedzac byle co wygladac i czuc sie dobrze. Nie rozmawialismy tu przeciez o ludziach o 40stce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Bry bry

Czy sie jest chudym czy grubym syfu jeść nei warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kieszko dlaczego? to ze czegos nie widać w młodości i ze cos mozna robic w młodości nie oznacza ze nie czyni to spustoszenia w organizmie, otyłośc to tylko jeden element. Przecież życie nie kończy sie na 30stce, a tak sie składa ze po jej przekroczeniu powoli zbieramy żniwo swoich zachowań i dziwnym trafem ci co "wszystko mogli" nagle nie sa w najlepszej formie.
Inny przykład z mojej okolicy, babka tez starsza okraglutka jak piłka, juz z cukrzyca zaawansowana w tej chwili, kiedys mnie zaprosiła do siebie i pokazywała zdjęcia z młodości szczupła , zgrabna i oczywiście tekst "ze ona wszystko mogła jeść" a mnie przychodzi na myśl tylko jedno jak widac NIE WSZYSTKO. Może to szczęście dla tych co od razu tyja jak za duzo słodyczy jedzą bo maja motywacje by je ograniczać i uważać????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium