SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uczyć to ja nie chcę (co najwyżej wfu), a będąc po samym kursie wiem, że mogą mnie też w jakimś fitness clubie zatrudnić, chociaż zawsze lepiej patrzą na CV kogoś po AWF. Nie chciałabym się też męczyć na studiach na siłę z kierunkiem, który mnie nie kręci, a że ogólnie lubię sport drużynowy czy indywidualny i od podstawówki na treningi chodzę, to na pewno wychowanie fizyczne byłoby dla mnie atrakcyjne podczas studiowania. Tylko nie wiem jak ze znalezieniem pracy po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Moja znajoma pracuje w banku i bardzo sobie chwali tę robotę ;>
Po wychowaniu fizycznym oczywiście jest ;)

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-07-11 21:52:46

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Neysha a po AWF to może fizjoterapeuta/rehabilitant by Ci pasowało bardziej?
Byś całe SFD na współe z Saidą masowała i rehabilitowała kontuzje

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-07-11 21:55:28

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel myślałam bardziej ale to już na inny kierunek trzeba się wybrać a tam się na pewno tyle nie naucze o sporcie, bo to po prostu do innej pracy przygotowuje, wydaje mi się, że fizjoterapeuta raczej nie musi biegać 2:30 na 800m Tylko czy znacie kogoś po wychowaniu fizycznym co pracuje w zawodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Na AWFie każdy musi biegać odpowiednio szybko ;) i ogólnie być ogarniętym sprawnościowo.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem Sheep, ale porównaj sobie wymogi na testy wstępne na kierunek fizjoterapia a wychowanie fizyczne. Czasem nawet na fizjo nie wymagają żadnych testów, a na AWF na obojętnie jaki kierunek to chyba tylko we Wrocku i Pozku nie ma W OGÓLE żadnych spr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
mój trener pływania był po AWF
oooo zostaniesz trenerem i poprowadzisz kadrę narodową po złoto olimpijskie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta, paraolimpiadę (nie umniejszając im )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pływaniu akurat nie wymiatam, może akurat w żadnym sporcie nie mam tak, że nie znajdzie się w okolicy nikt lepszy, bo nigdy mistrzem nie byłam, ale coś tam już od kilku lat trenię i sportem się interesuję to myślałam o WF, a że w papierach siedzieć nie znoszę to bym na pewno z ruchliwej pracy było zadowolona. Zresztą, nvm.

jakieś inne propozycji roboty w ruchu? (prace proste na razie zostawiam do rozpatrzenia w ostateczności )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium