SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
arphiel no to mi wanilia jagoda smakowała hehe

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Arphiel, no ja też lubię czarną, ale od wczoraj mam takie ciśnienie na tłuste, że śmietana mi się wpasowała doskonale w konwencje
Wrong - ciekawe kiedy reszta świata wyewoluuje ...

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bo jak tak pacze na ulicy to takiej jak ja, a przeca jeszcze nie jestem zasuszona to nie ma, same brzuchate i dupiaste, w barach szerokie od sadla...i teraz tak mysle, ze moze B. wstydzi sie mnie pokazac, bo nie jestem atrakcyjna

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
wrong, u mnie pelno takich rozlanych w pracy co mowia ze to rozmiar 10-12 nosza. A ja wczoraj schrzanilam cala miske, jedzac w pracy 150g humusu, pozniej pojechalam do znajomych zjadlam rybe i pelno tlustych rzeczy bodajze skonczylam z 60-70g bialka i ze 150g tluszczu...

wrocilam do domu w srodku nocy a dzis pobudka 6.30 super

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-12 10:15:22

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no, w sumie jestem w stanie uwierzyc w 12, bo jak karzel to nawet rozlazly gdzies tam sie miesci. a ja nosze 10 jak jestem chuda jak tlusto to nie schrzanilas

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
wrong, w Polsce jest w sumie podobnie. Tzn nastolatki bywają wysuszone, wtedy lezie stado ulicą i je widać, ale jeśli o dorosłe kobiety chodzi to wszystko toto takie nijakie, obwisłe i wylewne (szczególnie w biodrówkach) dlatego walczę o godne reprezentowanie ladies na ulicach polskich miast

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
one moze i biodrowki to faktyczne 12tke wciagna, bo wszystko sie ponad spodniami wylewa w sumie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
szczupla niska kobieta nosi 34 (ile to tam, 4?) z automatu, jak Martucca. wiec dojechac do 12 to jest i tak cos

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
walcz Gocha

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
zreszta Anister, tu sa zafalszowane rozmiary, mam cala szafe 10-tek, w ktore wchodze nawet jak waze 77kg

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium