SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, marzyłam o tym Arph Kurde, ale po takiej filologii angielskiej/anglistyce to oprócz bycia nauczycielem/tłumaczem czyli pracy papierowej to co można robić? Bo lubię angielski, zawsze ot tak miałam 5/6, ale nie chcę jakimś matołom wbijać odmiany 'to be'

mass, a gdzie mąż pracuje w takim razie jak można wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie , ten dziennikarz, mama mnie nagabuje, żebym była dziennikarzem sportowym, ale ja się waham bo z jednej strony to: siedzisz w świecie sportu, a z drugiej - papiery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prowadzi treningi boksu- praca ruchliwa, acz bez umowy, wolnego i płatnych urlopów. No i zarobki uzależnione od ilości adeptów w danym miesiącu. Ciężki kawałek chleba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jam po dziennikarstwie i odradzam- w Polsce to dość martwy światek z silnie obsadzonymi stołkami- nic nowego się nie dzieje i nowych nie zatrudniają, ale pewnie zależy od branży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Zawsze do usług jak masz wtyki w dyplomacji to ucz się jakiegoś mało popularnego języka i jako tłumacz dyplomatyczny czy jak to zwał

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, będę się uczyć suahili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mass - a jaki konkretnie dziennikarz? sportowy, muzyczny, polityczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Możesz zostać trenerem, jeżeli jesteś naprawdę dobra w jakiejś dziedzinie sportowej. Moja koleżanka nie lubila szkoly, liczyly się dla niej tylko konie i zawody i zrobiła papiery trenerskie - dzień dzień w siodle jak lubi. teraz ma nawet własną stajnię. Wlasnie, mozesz zainwestowac i zalożyć wlasny klub fitness itd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ani ani- raczej fotograf free lancer nie licząc małego epizodu w redakcji wojskowej- obecnie branża IT z widokami na służbę wojskową czyli powrót do korzeni również nie lubię rutyny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium