SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Neysha
Ja nie szefowa


Wiem, ale większy staż masz No to pobiegać pójde bo dawno nie byłam, wilk syty i owca cała

Zmieniony przez - monik_shaping_up w dniu 2012-07-12 00:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nanit - to w takim razie tyłek też może im kto inny potrzeć Albo taką szczotkę jak do pleców/kibla na rączce używają

monik, no akurat taka doświadczona to nie jestem, ale jak się zrobi dobry siłowy to następnego dnia tego samego NIE DA SIĘ zrobić porządnie, a nieporządnie to nie opłaca się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nosz kurde, ja tu się opitalam, jem co popadnie, cały dzień wrastam w kanapę, chucham dmucham na nogę a tu trzeba się powoli odklejać, bo jutro pierwszy ruch od urazu i aż strach co bydzie się dziać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Neysha
ale jak się zrobi dobry siłowy to następnego dnia tego samego NIE DA SIĘ zrobić porządnie, a nieporządnie to nie opłaca się


Nigdy nie próbowałam ale wierzę na słowo

Ps, to samo pomyślałam o tej szczotce do kibla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Neysha w sumie to Amerykańcy głównie, pewnie już wymyślili jakieś specjalne wysięgniki do tego celu

A idę spać bo już mi kot truje żeby mu fotel zwolnić. Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
monik, to kibla z tą szczeciną zwykle są węższe niż te do pleców to bardziej do tyłka weszłyby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
No właśnie, rano pobudka. Neysha - powodzenia jutro na rozruchu po urazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Neysha
monik, to kibla z tą szczeciną zwykle są węższe niż te do pleców to bardziej do tyłka weszłyby


Nie mogę tu z Wami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro to spacer tylko mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Zawsze coś Dobrej nocy, mam nadzieję, że mi się nie będa szczotki do kibli śniły
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium