SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Eee. koniec tego dobrego, bo się rozleniwię

Jadę do cioci Rudej, miłego dnia wszystkim

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Mialem kiedys kumpla, ktory na silowni byl slownie kilka razy w zyciu, ale duzo biegal, skakal, cwiczyl lpk. Zarl na sniadanie litr mleka + 500g slodkich platkow sniadaniowych, standardowy polski obiad i na kolacje jakies kanapki, a sylwetke mial i ma nadal taka, jaka miliony Polakow by chcialo. Krata na brzuchu, fajnie podcieta klata i V. Snikersami i innymi slodyczami uwielbial sie obzerac i nigdy grama zzbednego tluszczu nie zlapal. Najzabawniejsze jest to, ze ludzie dbajacy o swoja sylwetke z reguly maja ciezej ja zdobyc i utrzymac, a on mial wy.j**ane i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
kieszko, nikt nie obiecywał sprawiedliwości na tym świecie

Czy któraś mądra Ladies, znająca się na dietetyce mogłaby rzucić okiem w mój topic i odpowiedzieć na zadane pytanie? Byłabym bardzo wdzięczna.

https://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808-s13.html#post3

Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-13 12:46:25

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
jak się od dzieciaka rozkręci metabolizm to potem nie ma mocnych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
SeaHorse, wystarczy uparte trzymanie i kilka glupich diet i nawet najlepszy metaobolizm pojdzie w chuy
edit* tak mi sie wydaje

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-13 12:59:26

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
racja! :D Niestety przykra prawda. :> Ja właśnie swój metabolizm próbuję rozpędzić... ale cóż... zaskakująco nielogiczna rzecz mi się przyrafiła - pomiary +1cm a waga spada... lol, nie wiem o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zdarza sie pomiary pozniej dogonia , ja tez pracuje nad swoim

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ale to nielogiczne, jak waga moze spadac skoro pomiary rosną? :D Może mi się waga psuje... Liczę, że za tydzień wszystko wróci do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Saida
A masaże też robił i sprzątał?
Ja ogarnę całą resztę



też masaże robił
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium