SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Od zakochania się chudnie? Ja przytyłam chyba z 10 kilo, zaczęły się kolacyjki i takie tam. Do dzisiaj ten mój na każde skinienie mi żarcie przynosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
w zasadzie dość szybko ale że byłam juz po ślubie i ambitnie liczyłam że sie zmieni to wytrwało jakieś 11 lat aż stwierdziłam że chyba czas kończyc ta farsę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nanit przynajmniej się słucha Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Kolacyjki się zaczynają już jak sie przejdzie w fazę związku. Na początku jak jeszcze się stąpa po niepewnym gruncie i motylki w brzuchu są to się chudnie. Przynajmniej ja tak miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
no i duuużo seksu z tego co pamiętam wtedy jeść się nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
katlak
w zasadzie dość szybko ale że byłam juz po ślubie i ambitnie liczyłam że sie zmieni to wytrwało jakieś 11 lat aż stwierdziłam że chyba czas kończyc ta farsę


O kurcze, takie historie mnie dołują. Ja dopiero 2,5 roku po ślubie a czasami już mam dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Mi się chce niestety jeść po seksie :D I to jeszcze jak :D Trzeba uzupełnić spalone kalorie :D
Ze stresem to samo, moje znajome chudną w oczach, a ja choćbym nic nie jadła ze stresu utyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
No to Ty Nanit jesteś wyjątkiem, który potwierdza regułę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
różnie bywa dla mnie ważniejsza jest przyjaźń i to że mogę na kims polegać od euforycznych wzlotów i upadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobił nam się babski wieczór, krzyysia i Huberta nie ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium