SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
W temacie działalności...my oboje z mężem dostaliśmy na otwarcie jakieś 18 tyś każdy, i na 4 pracowników na każdego po 18 tyś...i od dwóch dni żyjEmy bezstresowo, bo umowa wygasła.Więc polecam...a środki były z UP

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-07-11 22:35:53

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
katlak a co konkretnie za działalność masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
czyli powinnam być na pernamentnym protokole kortyzolowym bo co chwilę to stres jeszcze chwilę dojdę do wniosku że ja wcale nie jestem tłusta tylko po prostu zestresowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
katlak,ja już się nawet nie wypowiadam na temat stresu, ja żyję w nim non stop ze względu na własną działalność...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stres się odkłada ot co, nie tłuszcz A tak w ogóle to o co chodzi z tymi protokołami kortyzolowymi/estrogenowymi? Bo widzę, że w niektórych dziennikach dziewczyny robią i ja w ogóle nie wiem co to za ustrójstwo jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
dobra ja ide spać bo jutro na 7 do pracy
branoc

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
dobranoc w sumie Neysha ja też nie wiem bo wiesz jakbym znała takie czary mary to napewno ten tego mis fit już bym była A tak serio to podejrzewam że jest to zazywanie jedzenie odpowiednich suplementów w zaleznosci od problemu z tego co kojarze przy estrogenach pomaga resveratrol zielona herbata i coś tam jeszcze nie zagłebiałam sie zbyt ponieważ mam za duzo tłuszczu zwykłego na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to się w ogóle na hormonach za wiele nie znam, nie robię się na fitness model, byle w WL doszło 50, w biegu robić te 4:33 min/km i potem wiercić dziurę dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
wiesz dla mnie sukcesem jest przebiegnięcie 4 km wogóle a w zeszłym roku w październiku nie byłam w stanie przebiec 5 minut:-/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium