SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Wrong, zgadzam się.... mi jest cholernie wstyd przy kolezankach żreć tyle mięsa bo wg nich skoro teraz jestem spasiona to nie powinnam nic jeść. Jak żyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Oj tam, ja z koleżanką za dzieciaka robiłyśmy zakłady, która z nas dłużej nic nie zje - bo chciałyśmy być PRO i zbijać wagę, a na niejedzeniu nam najlepiej wychodziło Z 12 lat wtedy miałyśmy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a propos, bedzie dym, bo jeszcze nie ma kolacji FEED ME IF YOU DARE

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja tam miałam taki okres, że jadłam po 1200 - 1300 kcal na dzień, bynajmniej nie świadomie i nie w celu chudnięcia - po operacji byłam, spałam po 16h na dobę a jak nie spałam to leżałam i piłowałam gry
No i to kalorie bez wliczonej czekolady i coca coli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
SeaHorse, poczekaj az skonczysz redukcje i wtedy bedziesz mogla napyerdalac na nie. Zreszta, kobiety lubia sie torturowac i pogratuluj sobie, ze Ty nie jestes glupia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
po operacji kolana zazadalam batonikow czekoladowych nawet ortopeda byl zgorszony

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucinga nie mów, że dalej sie tym nieudacznikiem przejmujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A mnie tam nie jest głupio jeść - ja jestem dumna, że mogę zeżreć najwięcej ze wszystkich Wczoraj na grillu jak wciągałam na zmianę antrykot i karkówkę to wszystkie dupy patrzyły na mnie smutno mlaszcząc kurczaczka i surówkę z pomidorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Wrong, dzięki ;) Własnie mam taki zamiar pokazac wszystkim tepym koleżaneczkom ze studiów, że jedzenie sałaty a potem pójście na bieznie na silkę nie ma sensu. I moze na obronie mgr wcisnę się w coś ładnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja tez, lubie sie licytowac niczym Hubert ile kcal zjadlam, a mam przewage masowa nad Wami

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium