SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
wrong
najlepiej jak nie bedzie zadnej pokuty, co z wami ludzie - jakas mania umartwiania sie


no martwię się więc jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
to skoncz

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja zauwazylam na przestrzeni ostatnich 3 lat jak trzymam miske to glupie wyskoki szybko sie neutralizuja, jesli nie ma wielotygodniowych ciagow ciastkowo-piwno-pizzowych czy co kto tam lubi, wazne, zeby maksymalizowac czas na czystej misce z odpowiednimi zrodlami ww

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie pokutować. To niezdrowo dla głowy. Z takim podejściem, jakbyś zjadła to co ja na Wielkanoc czy przy drugim podejściu w maju to musiała byś popełnić rytualne samobójstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Gocha jesli z tym samym ciężarem jedziesz juz dłużej niż 2 tygodnie to dołóż choć pół kg przynajmniej w pierwszej serii, najwyżej zrobisz mniej powt.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
katlak, lepiej jak juz zrobilas co sie nie odstanie to po prostu idz dalej z dieta i treningiem, samobiczowanie nie liczy sie jako trening silowy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mi sie zdarzylo po pol roku bez zboz zjesc dwa bialuskie tosty jednego poranka, no inaczej sie nie dalo, (kac by mnie zabil)-i nie ma co plakac z tego powodu

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
łeee to, że tam parę razy zjadłam kawałek białego chlebka to ja nawet nie liczę tego jako cheata Pół kilo chałwy i cały mazurek z masą kajmakową i czekoladą - to był cheat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
kitttie
łeee to, że tam parę razy zjadłam kawałek białego chlebka to ja nawet nie liczę tego jako cheata Pół kilo chałwy i cały mazurek z masą kajmakową i czekoladą - to był cheat


naraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium