SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Najwyraźniej nie mieliście prawdziwych w okolicy bo byście dostali ze 3 razy wpyerdol i by się skończyło A co to znaczy ubierać się przypałowo? Myśmy się ubierali stosunkowo normalnie Teraz dzieciory latają w jakiś kolorowych rajtach i taki tam siateczkach jakiś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Młodyś, g**** wiesz i g**** widziałeś. Prawdziwe wojny z łysymi były w latach 90-tych i wtedy na pewno byś się nie śmiał, bo wszyscy śmiali się z "obesrańców:, jak mówiliśmy na tych z szerokimi opuszczonymi spodniami. I ganialismy przy każdej sposobności.

Standardowo było moro, flyers i buty z blachą. Teraz dzieciarnia się pstrokato nosi ale to z punkiem nie ma nic wspólnego.

We Wro za dużo było skinów żeby punki były wyłącznie kolorową dzieciarnią. Tu punki tworzyły skuteczne bojówki i niewielu było anarchistów, za to wielu świrów.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-07-09 21:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Tych w gaciach do kolan to obie strony biły jeszcze w XXI w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66415
Hub ja z Ursynowa wiec jakie punki i skini jak to dzielnica legend polskiego rapu:) U mnie bylo tak ze jak ktos nie jezdzil na desce i nosil szerokie spodnie to sie z niego smiali bo pozer tak samo jak byl bananowcem :) Jako ze nie jezdzilem na desce to ubieralem sie normalnie :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66415
kittie nie znasz sie!!

a Molesta Plomien Tasdefleja MorWa? ;>

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Polski rap to jest taka smętna muzyka "jestem biedny, jestem głupi, stoję w bramie, chce być czarny i bogaty" Rap to muza dla czarnuchów i tylko oni dobrze ją robią. Murzyn nie zrobi dobrego metalu czy rocka bo się nie nadaje a biały nie zrobi dobrego rapu/hiphopu. Koniec i kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66415
a punki to brudasy ;]

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
żesz no stara jestem ja się wychowałam na KSU niezapomniane imprezy przy ich muzyce były
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium