SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Moja kolezanka ostatnio przy porodzie zapadła w śmierć kliniczną wlaśnie przez alergię - podano jej lek, który spowodowal totalny odjazd. Po 50 sekundach udało się ją przywrócić... ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, o curva! U mnie juz byc niczego nie zjadla, bo ja sos rybny do prawie wszystkiego wlewam... No moze poza omletem owsianym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
SeaHorse: no to się zdarza, niestety nie mamy na czole wypisane na co jesteśmy uczulenie i przy lekach, z którymi ludzie mają styczność raz w życiu albo wcale dochodzi do takich sytuacji i jedyne co lekarz może robić to odkręcać - ryzyko zawodowe A mnie tak źle nie było, cały czas zachowywałam jakieś resztki przytomności i miałam kontakt z otoczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A w knajpie nie spanikowali? jakby sie cos takiego przy mnie zdzarzylo, to nie wiem, czy umialabym zachowac przytonosc umyslu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Spanikowali chyba Ale chłop wie co robić, bo to nie pierwszy raz, kiedy mu odleciałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
No właśnie, szkoda, ze nie ma konkretnych testów na takie rzeczy żeby się uchronić przed takimi wydarzeniami. Aczkolwiek kolezanka jest teraz weselsza i spokojniejsza niż kiedyś - powiedziała że jest teraz pewna ze istnieje zycie pozagrobowe bo w ciągu tych 50 sekund spotkała kilka osób i widziała co lekarze robia z jej ciałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
seahorse, ja w to akurat srednio wierze, tzn jestem ateistka... 'Spotkala' swoja babcie, bo przeca stracila przytomnosc i rozne figle jej mozg platal Ale nie bede sie spierac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja jestem na pograniczu wiary i ateizmu. Taki wiek - cały czas poszukuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
olac szukanie,
chociaz ja w twoim wieku sie w medytacje transcendentalna bawilam

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-07-04 14:15:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium