SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Od siłowego może być, ja tak miałam. Ale też jak się człowiek rozrusza i przestanie truć niezdrowym żarciem to wigor odzyskuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nanit, ja się nie dziwię, że w to wierzą, bo która by uwierzyła, że na maśle, boczku i pełnotłustym mleko da się zrzucić choćby cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ta, powiedz komuś, że wcinasz karkówkę a nie słodycze bo się odchudzasz, do psychiatry cię wyślą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
A wiecie, że to jest pierwsza "dieta" która nie stawia na głowie całego porządku dnia i życia rodzinnego? Wcześniej na głodówkach mój mąż cierpiał za miliony jak musiał ze mną sałatę jeść a teraz jaki kontent jak mu gulaszu z kaszą i ogóreczkiem wyszykuję i razem zjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj na redukcji się masę robi, a na masie redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja się nigdy nie mogę nadziwić jak ludzie kombinują żeby się tylko nie wziąć za trening i porządną michę. Zawsze sobie mówię, że już mnie nic nie zaskoczy, ale zawsze ktoś mi udowodni że się myliłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
monik_shaping_up
A wiecie, że to jest pierwsza "dieta" która nie stawia na głowie całego porządku dnia i życia rodzinnego? Wcześniej na głodówkach mój mąż cierpiał za miliony jak musiał ze mną sałatę jeść a teraz jaki kontent jak mu gulaszu z kaszą i ogóreczkiem wyszykuję i razem zjemy

Mój też je to co ja. I się nabija z kumpli których żony karmią jogurcikami light i piersią na parze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Nanit
Ja się nigdy nie mogę nadziwić jak ludzie kombinują żeby się tylko nie wziąć za trening i porządną michę. Zawsze sobie mówię, że już mnie nic nie zaskoczy, ale zawsze ktoś mi udowodni że się myliłam.


No cóż, dla mnie to też było "odkrycie" że mogę mieć w lodówce ukochane masło i wcinać w niedziele tradycyjne rolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja wczoraj jak jadlam otłuszczoną karkówke pomyślalam sobie "cholera... to jest jakiś kit, ze na tym schudnę.... może to jest sen?" :P Serio, nigdy nie wierzyłam, ze boczek i redukcja ida w parze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to współczuje ludziom-kanapowcom, co w życiu nie biegali/ćwiczyli, jaki to musi dla nich być szok jak pójdą na pierwszy trening, szczególnie jak sportu nie lubią (swoją drogą jak można nie lubić ). Oglądałam kiedyś filmik na YT gdzie koleś zatytułował go jako wielka transformacja ciała (po ang.), najpierw opisał cały swoj trening (aero 2x dziennie na sałacie ), a jak wkleił fotki to ja tam zobaczyłam worek tłuszczu w skórze To że niektore laski mają takie problemy z tkanką to wiedziałam, ale żeby facet sie głodził to dla mnie niespotykane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium