SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
get him to the greek :)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
UNKNOWN będę musiała pomyśleć. Ale na razie mam za dużo w brzuchu jeszcze

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fajny Gym


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Wchodzi Gocha z TŻ na siłownię obadać jak to w ogóle wygląda (akurat byliśmy obok). Pachnie ładnie, klimatyzacja działa, wszystko w ładnych kolorach, nie zatłoczone wcale... i wszyscy panowie w klapeczkach tudzież japonkach doginają pytam się 'pana oprowadzacza' czy to strój wymagany, okazuje się że nie, ale tak się już przyjęło bo to siłownia w strefie 'siłowniowo-basenowo-saunowej'. Sam oprowadzacz jednak japonek nie poleca

No nic, jako, że pan wolny i wyluzowany słuchamy co ma do powiedzenia. Mają różne maszyny, strefę orbitrekowo-rowerowo-bieżniową 'dla pań' i są też wolne ciężary. Polecił przyjście w godzinach gdy jest trener żeby podpowiedzi zebrać, posłuchać o technice. Obiecał pomoc i asekurację przy wolnych ciężarach, choć nie zapomniał mnie przestrzec przed 'nadmiernym rozrostem mięśni' (więc liczę na spektakularne efekty, może mi da to na piśmie) Jak wejdę tam poćwiczyć to chyba na wstępie poproszę żeby ze mnie zrobili babochłopa, żeby nie było wątpliwości na które ćwiczenia mnie kierować

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a mi chyba biceps rosnie musze sie porozciagac to moze wysmukleje

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
łomatkoicórko biceps rośnie? Ja właśnie zaczynam powolutku zauważać, że coś takiego mam

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
wrong nie przesadzaj bo Ci mięśnie wywalą i dopiero będzie

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium