SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo boczku, kilo masła tak się tutaj wylaszcza!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Bunia ostatnio widziałam jak dziewczynki rączki z hantelką chyba z 0,5 kg ćwiczyły

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, nie mam pojecia jam poczatkujaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no jakie 16%, ja mam z 18 jak nie wiecej, ale po co mialabym sie zasuszac jak znowu wklesly brzuch bedzie. on jest fanatykiem, zaloze sie, ze pyerdoli swojej kobicie godzinami o suplach i diecie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
jest u mnie na silowni kilka naprawde otylych dziewczyn, przy ktorych wygladam jak anorektyczka i one wlasnie naginala se bica hantlami 1 kg Az czasem mam ochote cos im powiedziec

Wrong, mozliwe. Pewnie ma zakaz gadania o robocie po robocie A jego kobita ciekawe czy tez taka zasuszona Czy paczus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
szczupla jest, ale na mnie nic ponizej 16% BF nie robi wrazenia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kiedyś znajoma spytała mnie, czy jej ćwiczenie ma sens bo na pumpach ona ma JUŻ 7,5 kg na sztandze jak robią bicepsy i ileż można se nałożyć tego ciężaru!

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
mam ostatnio wrazenie, ze wlasnie w UK szczuple laski maja mniejsze powodzenie niz spasione bo sa w mniejszosci

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
unknown - wiem co czujesz. Pojutrze będzie już lepiej :) wrong - a Ty tu o makaronie ze śmietaną... uch (marzenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
a potem taka laska idzie na rowerek bierze gazetkę i pedałuje

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
i truskawkami ale smietana musi byc 45% bo inaczej niesmaczne

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONTYNUUJĄC

Następny temat

Moje próby prowadzenia własnego dziennika :)

WHEY premium