SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dla pudziao bym widział Oliego Thompsona, ale bardz realne, że Mariusz by przepjerdolił więc nie zrobią takiego zestawienia
Melvin pewnie wypadnie jak Le Banner. COś mi się wydaje, że JLB i Melvin byli tylko pod publike "zakontraktowani", żeby zainteresowanie podbić.
Le Banner przecież walczył całkiem niedługo(2-3tyg?) po tym jak wypadł (już nie pamiętam czy to miała być 1 walka czy 2ga)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kvrwa, nie chcecie ppv, to nie oglądajcie, albo obczjacie przez streama, tylko już skończcie na ten temat pyerdolić.

Ich biznes, mogą dać nawet cene 1000 razy większą, ich sprawa. Normalna rzecz, że takie gale kosztują, jeżeli dla kogoś jest za drogo to NIE KUPUJE,a nie płacze i wygłasza ekspertyzy dotyczące ppv.

Zrozumcie ludzie, że takie są prawa kapitalizmu i o takie rzeczy bili się nasi dziadowie. Wszystko za darmo i dla każdego po równo to jest komunizm, który jak wiemy sprawdził się chvjowo w absolutnie każdym przypadku historycznym.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-03-27 09:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
przecież nie o to chodzi BA gdybym był na miejscu K&L i zobaczył, że wprowadzenie PPV się opłaca sam bym je zrobił żeby ludzie tracili swoją kasę (której w Polsce mało kto ma dużo) i napełniali moje kieszenie, chodzi o to, że to PPV nie jst przez K&L tylko przez tępych ludzi, bo skoro nie chcą PPV to po co kupują!? Jakby tak same bary kupowały to by im się nie opłacało a ludzie tego nie chcą i kupią i teraz PPV staje się modne: MMA, boks i nawet piłka nożna w PPV była

Tj mówi mi to lotto ja moge na streamie oglądnąć a nawet na 2 dzień w zaj**istej jakości, ale wk***ia mnie żalenie się ludzi, że jest PPV skoro kupują (nawet na 5 osób) ja też mógłbym kupować PPV, bo nie jest tak, że mnie na to nie stać, ale to nie ma kompletnie żadnego sensu.. Myślę, że UFC też wycofa PPV jak np. Anderson i GSP odejdzie na emerturę, bo w TV (FOX, FX, Fuel) też mają z tego zaj**isty $ i będzie jeszcze większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Cały czas to samo siedzą i marudzą , UFC to UFC tamto , w USA to są wszyscy piękni silni i niepokonani , na UFC to bym wydał , KSW się nie umywa do UFC . Nasze krajowe do d.v.p.y , hamburgery mają lepsze .

Wszyscy są ogórki itd .... wsiadacie w autobus jedziecie do tych ogórków i pokażcie im jacy są ciency , byli to choć niektórzy na macie raz w życiu , czy odpalają przy zgaszonych świetle UFC w nocy żeby Mama nie słyszała ?

KSW JEST 23 i już solidną oprawę mają , i już potrafią dać w miarę solidnych zawodników i kartę ciekawą , już zrobili amatorski pucha KSW który może w przyszłości przerodzi się w coś ciekawego .

Wy myślicie że to grono osób tutaj jest wstanie opłacić galę i utrzymać całą organizację , 1 tu na 100 pewnie ogląda na żywo takie wydarzenia a UFC też na streamie .

Jeśli nasza organizacja krajowa będzie szła takim tempem i tak zapoznawała ludzi w kraju z MMA to przy 50 już jestem pewien że będziemy oglądać naprawdę solidne MMA , a sam sport będzie bardzo szanowany i rozpoznawalny , na to trzeba czasu .

Dziś bez zabiegów marketingowych z ich strony , MMA upadnie w kraju , małe gale upadną lub będą znów opłacalne 300 złotych za walkę więc totalna ulica będzie walczyła , amatorskie turnieje będą sporadycznie itd ....

PPV kosztuje tyle ile kino , w kilku to dosłownie kilka złotych, to jak wspierasz danego artystę to kup płytę a nie kopiujesz z internetu - PROSTE .

tyle bez urazy dla nikogo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Manhoef z Gustaffsonem trenuje i sparuje, ma motywację wyraźną chce iść do UFC

https://twitter.com/team_manhoef/status/310446537123721218/photo/1
W ogóle już ilu fanów mu przybyło wśród Hamburgerów co wiać po twitterze hehe. Przez tą nagłośnioną sprawę jego transferu do UFC

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
też mnie to pjerdolenie o PPV wkvrwiać zaczyna, ktoś nie chce to nie kupuje.
i tak jak Tomasz, jakie to są koszty? idziesz do ziomka, kupujecie w 3-4 PPV i wychodzi tyle ile na 2 browary wydasz w pubie. Większość co tak gada ile to nie kosztuje, Polska biedny kraj itd a sami pewnie co weekend więcej przechleją na baletach czy na inny syf wydadza, a jak raz w roku KSW jest PPV to wielkie oburzenie narodu.
a jak K&L lepiej wychodzą na PPV to oczywiste że będą robić gale w PPV przecież to nie jest organizacja charytatywna tylko ma hajs robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Steven0
Przez kogo!? Przez d****i!


Nie zagalopowałeś się troszeczkę? Bo mi się wydaje że tak. Faktycznie się ostatnio rozbestwiłeś na tym forum trochę .

Jak koledzy wyżej, skończcie p******ić o tym PPV. StevenO nie licz na ogólnopolski bunt w sprawie niszowej dyscypliny. 90% ludzi w Polsce akceptuje PPV i albo kupuje te 2 razy w roku albo mówi TRUDNO. A Ty robisz larmo jakbyś obowiązkowo musiał zapłacić te pare dych za galę. To jest właśnie ta Polska mentalność. A szczególnie to ujawnia się przy nowościach.

Przykładów jest wiele, PŁACISZ idziesz do kina na film albo ściągasz z neta, PŁACISZ i idziesz na piwo do baru albo kupujesz w sklepie, PŁACISZ i idziesz do restauracji albo jesz w domu, PŁACISZ i kupujesz gre/muzyke albo ściągasz i w końcu PŁACISZ i oglądasz KSW w TV albo zapodajesz sobie Streama. To jest zupełnie to samo. Ale nie, bo "to jest nowe i kiedyś było za darmo". Abonamentu tez wielu ludzi nie płaci bo po co, skoro i tak TV jest, a potem narzekają jaka ch**nia a w tej TV.

NIKT NIKOMU NIE KAŻE PŁACIĆ LUDZIE. Macie wybór. Śmieszy mnie jak nieraz czytam posty "Jak na KSW zaj**ista rozpiska", "jaram się walką X z Y" a potem "grosza nie dam". k***a ludzie opanujcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0, lex levis - wy tak na poważnie?

Steven, może jak dorośniesz i zaczniesz w końcu trenować coś na macie to zmienisz podejście do tego co KSW robi ogólnie. Ale nazywanie ludzi którzy kupią PPV idiotami to jest już idiotyzm tak naprawde. Jak mam telewizor i chce obejrzec gale w HD to wydaje te 5zł i oglądam sobie ze znajomymi w dobrej jakości a nie pod kocem na laptopie ze streama. I co wtedy jestem idiotą tak? Bo nie wolno kupowac PPV bo jak NIKT nie kupi i wszyscy sie przyłączą do buntu i będą oglądać na streamie to nie zarobią i nie będzie PPV!

Nie chesz to nie kupuj ale nie obrażaj ludzi którzy to zrobią. Sam z resztą na pierwszej stronie przyznałeś, że rozpiska jest bardzo dobra. Oni już i tak zarobią nie martw Ty sie, czy kupi dużo ludzi PPV czy nie. Do UFC i rynku amerykańskiego to nawet nie zaczynaj porównań robić, bo to zupełnie inna bajka PPV u nich a u nas. U nich jest to całkowicie normalne i UFC na pewno nigdy nie zrezygnuje z PPV bo ludzie to kupują i oglądają. A gale na fox i innych publicznych stacjach to zawsze więcej reklam jak walk w transmisji. Na to samo z resztą licze ze strony KSW, PPV=zero reklam a nie polsatowe 20minutowe bloki...


lex levis "ja się poważnie zastanawiam kto kupuje te bilety? za nic ksw biletu ani ppv nie zapłacę , nie ma mowy. wolę do cyrku iść niż wspierać parodystów i oszustów"

Ja to sie zastanawiam czy Ty faktycznie 34 lata masz zgaduje że zamiast pójść do cyrku jednak będziesz w wieczór gali na forum o link do streama pytał bo sam nie będziesz umiał znaleźć



Aha a co do Michała Materli to na skałkach robili wywiad z jego managerem, że nie są zadowoleni wogóle z sytuacji i jak tak dalej pójdzie to podziękują za współprace. Ogólnie sam Michał wielokrotnie powtarzał ostatnio, że jego cel to walczyć za oceanem a KSW to tylko przystanek, więc pozostaje nam życzyć mu jak najlepszej dyspozycji i w końcu otrzymania propozycji kontraktu z UFC czy chociażby Bellatora na początek.

Dla przypomnienia Michał obecnie trenuje w AKA razem z Damianem Grabowskim. Kolejny wyjazd, kolejne znajomości, myśle że to kwestia czasu jak będziemy oglądać c**** w USA.



Około 100kg na focie ma Michał.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-03-27 15:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Pomijając już dobrze skomentowaną dziecinadę... Jesli do walki Mamed Melvin dojdzie to Melvin byłby świetnym przeciwnikiem dla Materli, także marudzenie na odpady po Mamedzie przychodzi nie w porę. Szególnie, gdyby Mamed z Melvinem przegrał przez KO, Materla miałby spore szanse przed sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie GDYBY Mamed przegrał a rozmawiamy tu o tym, że Mamed nie jest mistrzem a Michał jest i Mamed wygrywa a Ci przegrani z Mamedem walczą z mistrzem Materlą.

@rakhu jakoś jak KSW wprowadziło PPV to wszyscy jednogłośnie (a ankiecie i w komentach) - pisali, że nie kupią PPV - nie pamiętam czy Ty też, ale raczej też. Jak "nie kupili" to sporo osób jednak kupiła. Ja tylko nawiązuje do tych buntów "NIE CHCE PPV [płacz]" mi to lata koło dupy: streama odpalam i oglądam a czemu napisałem. Najgorsi są Ci co się buntują a zarazem kupują, bo chce im się oglądać, ale jednocześnie nie pasuje im sytuacja z PPV i tak teraz PPV jest u nas.
Raz by ludzie nie zapłacili - drugi raz by już z PPV nie zaryzykowali, ale w sumie mnie to wali tj pisze.
Co do PPV w UFC to imo zrezygnują i to kwestia czasu tylko walki Andersona, GSP i Jonesa przynoszą zaj**iste PPV - dlaczego Bensona, mistrzów BW/flyW nie dają na numerowanych!? bo się im mniej opłaca niż na ogólnodostępnej. Nawet niektórzy się dziwią czemu Aldo ma superfighty z Edgarem czy teraz z Pettisem.. bo jakby dostał Lamas czy Zombie to by PPV było dużo gorsze.. rozpiska UFC 156 - niby zaj**ista rozpiska - superfight, Overeem, Evans i inni a jakoś PPV ledwo przekroczyło 300k subskrypcji (330k)

a co do odnoszenia się do mojego wieku to po 1 młody już taki nie jestem a po drugie wolę być młody niż stary a po trzecie są tu tacy "starsi i mądrzejsi" co piszą jak dzieci a ja nie uważam żebym gdziekolwiek pisał głupoty - nie będę nicków wymieniał, bo będzie bunt ! a już na pewno jak pójdę na matę nie zmieni to tego, że będę się lepiej na MMA znał - co najwyżej na treningu

btw może to nie związane z tematem, ale co do Grabowskiego to szkoda, że imho kelnera dostaje - ostatnio Lavar Johnson z HW wyleciał i dziś Morecraft na emeryturę przeszedł więc może by potrzebowali jakiegoś nowego ciężkiego zwłaszcza, że Pitbull jest wysoko notowany, MW jest naprawdę solidnie obsadzone (do UFC doszli: ze SF jak np. Gracie, Rockhold, Larkin czy Jacare, albo wcześniej Lombard) więc ciężko dla Michała trochę, ciekawe czy już miał jakiekolwiek rozmowy z UFC - szczerze wątpię, bo raczej już by go tu nie było - przynajmniej tak powiedział tj Janek, ale w sumie Mamed też podobnie mówił

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-27 16:08:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium