SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ja przypominam, że Pudzian ma 36 lat i już 4 lata MMA trenuje - nawet jakby teraz wszyscy najlepsi trenerzy się wokół niego zebrali i by miał najlepszych trenerów, sparingpartnerów od zapasów/BJJ/boksu/muay thai i w ch** wie czego, najlepszy towar, dietetyków, trening to on już nigdy w Top 10 UFC by nie był, bo po prostu o dobre kilka lat za późno - teraz się Pudziemu kontuzje odnawiają po strongmanach miał operacje ostatni na plecy coś już zapomniałem i powalczy jeszcze pewnie max do 40.

@xper 100% zgody - i to jest reklama dla polskiego MMA:"nie trenuj, pakuj bicki z Robertem i będziesz wygrywał walki".
Znajomi się śmiali z MMAA to się pytam czy się z Koks vs. Ozdoba śmieją a oni mówią nie i odpowiadają: bo na tych plakatach pisali, że czołówka Polskiego MMA się bije a przecież nikogo tam dobrego nie było.
No fakt Grabowski i Drwal to nie czołówka Polskiego MMA, bo nie nazywa się Mamed i Materla.
Trochę to przykre.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-07 23:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dokładnie,co najwyżej może mieć pas KSW , jakby pokonał Bedorfa/Nastulę co będzie ciężkie ,ale w końcu powinno dojść do takiej walki.

co innego jakby przeszedł do MMA ,gdy był w fizycznym Prime,załóżmy ,że jak wygrał 1 raz WSM ,36 lat po ponad 20 latach dźwigania to już staruszek

Kurde Sapp to był jednak kozak fizycznie 170 kg mięcha przy 2m wzrostu i robił przecier z Big noga.

Znieść te limity HW w p***u z UFC bo to śmieszne

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-05-07 23:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
imo Pudzian w złą stronę poszedł.
zjechał sporo kg(coś mówił że poniżej 110 już ma?) cardio do przodu ale tak raczej słabe, siłowo już się nie wyróżnia na tle innych HW, technicznie też lata świetlne w tyle. Wg mnie powinien zostać przy tych 130-140kg, poćwiczyć obalenia i gnp, jakieś proste poddania w których siła się przyda i oczywiście w miare możliwości próbować polepszać cardio. Przez pierwsze minuty jakby miał jescze gazu to by mógł coś zdziałać, jak się nie uda to trudno, tak już nie nigdy nie nadrobi doświadczenia co mają inni, bo takich co trenują parę lat SW to niewielu jest zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
może janka tytuł chce zabrać ,jak ten idzie do WSOF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale walka w WSOF nie koliguje mu obrony pasa w grudniu 2013 na KSW. Pudzi waży chyba ze 117kg może mniej, ale wątpię..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Walka z Kimbo Slice by się ładnie sprzedała. Problem jest jeden Kimbo by się nie sprzedał, a L&K nie chcą zbytnio narażać na przegraną ich maskotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
@PanParowka
skoro myślisz że walki są sprzedawane to twój nick faktycznie odzwierciedla twój d****izm

@topic
Z kim by Pudzian nie walczył to i tak szacunek bo z takim stażem to on powinien dopiero występować na zawodach amatorskich a samo to że walczy z zawodowcami jak dla mnie jest godne podziwu

Zmieniony przez - Sotovol w dniu 2013-05-08 02:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Sotovol - odnoszę wrażenie że nie wiesz co to znaczy określenie "walka by się sprzedała" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
Faktycznie źle z interpretowałem drugie zdanie Pana Parówki i się spiąłem nie potrzebnie ah ten alkohol :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
@up walka by się sprzedała ale ''kimbo by się nie sprzedał'' ewidentnie widać o co chodzi ^^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium