SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72458

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mało kto samemu wykupuje takie gale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
Jakbym zarabiał >3 000 zł miesięcznie to bym lekką ręką wydał te 40 zł, by sobie nawet samemu pooglądać galę. Ale niestety, narazie mnie nie stać.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
UFC mamy za darmo na OS prawie każdą galę Jak tak dalej pójdzie to może jeszcze OS nam wprowadzi PPV na numerowane gale lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Swoją drogą to widać że dużo polskich komentarzy przybyło pod walkami Melvina. Nagle go ludzie poznali
Jaram się najbardziej walką Melvina i Zawadzkiego

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816












Mordercze treningi Pudziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a ale ja tego nie pojmuje, trenuje powiedzmy już tyle co średnio dobry amator, a dalej wali takie błędy techniczne, że żal na to patrzeć, albo jest antytalentem, albo robi to specjalnie dla Heńków łamane na kibiców KSW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ktore bledy konkretnie Ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Dokładnie. Mistrz K-1 i obecnie jeden z najlepszych stójkowiczów w MMA Mark Hunt też nie wygląda rewelacyjnie technicznie, chociaż jakby chciał to pewnie momentalnie by się przestawił na poprawne bicie, tylko czy wtedy byłby na tyle luźny, a co za tym idzie skuteczny? Uwierz mi, w moim przypadku to nie zadziałało, jak mnie próbowali technicznie uczyć. A jak widzę Pudziana bijącego tak w łapki to identycznie jakbym siebie widział na luzie. Aż się chce znów zacząć zapieprzać. MMA to nie boks i wielu brawlerów świetnie sobie radziło w tym sporcie (nie mylić z Pudzianem, bo on akurat sobie bardzo przeciętnie radzi, a ma wszystko organizacyjnie dopięte jak mało kto).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lungu też nie ma techniki ,ale jednak ja p******nie to jest ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Nie no akurat Lungu to ma pier... w przeciwieństwie do Pudziana, który nie miał nokautującego ciosu (patrz walka z Thompsonem i akcja w narożniku), ale może to się poprawiło. W każdym bądź razie w mma już na najwyższym poziomie można bawić się w poprawę niuansów, ale najpierw trzeba rozwinąć się ogólnie, a Pudzian ma jeszcze sporo pracy przed sobą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium