SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Nie wiem o co tyle szumu szczerze powiedziawszy... KSW robi nieoficjalne ważenie, (a z oficjalnych tylko wyniki podaje) już chyba z 3-4 galę z rzędu, nic nowego. Sytuacja z Mamedem jaka jest każdy widzi, ale to i tak sporo dobrej woli z ich strony bo równie dobrze mogli powiedzieć że się zmieścił w limicie i nikt by się nie dowiedział że tak nie było bo niby skąd...
A to że Pudziana przeciwnik się dowiedział o gali tydzień przed... no to chyba i tak nieźle, bo to jest chyba pierwsze KSW od chyba 12-13tki gdzie nie ma jakiejś magicznej zamiany na 2-3 dni przed, bo jakiś obcokrajowiec który miał walczyć z jakąś naszą gwiazdką złapał kontuzję w ostatnim momencie. Teraz pisało jasno i uczciwie Pudzian vs TBA, przeciwnicy dla Mameda, Materli nie wypadli....
Czyli w skrócie, jakby ktoś mnie źle zrozumiał, nie pochwalam, ale to jest nic nowego, wszystko to już widzieliśmy i jak ktoś się spodziewał że będzie inaczej to jest naiwny.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Melvinowi to raczej pasuje bo osiągnął limit i ma spokój, a Mamed musi ciąć dalej. Nie pochwalam tego zabiegu, ale nie mam zamiaru sikać z tego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
ale żednada .... zmiana limitu wagowego dzień przed walką ... TYLKO dlatego , że główna gwiazda z lenistwa nie ścianała wagi ...a dziś rano tort sobie pojadała. Gratuluję druga organizacjo na świecie i pierwsza w galaktyce ! Już po tym nieoficjalnym co wklejałem linki było wiadome , że zawodnik w 2 dni 7 kg nie zetnie bez odbicia na formie .. Melvin dla porównania tylko 3,5 . Wiadomo - Kowalski nie zna pewnie dokładnie limitów wagowych . Ale no albo rybki albo pipki . Albo chcemy być SHOW i wyj**ane na sprawy organizacyjne , budowanie dywizji , wizerunku na świecie i nie gadamy o rywalizowaniu z innymi federacjami. Albo zaczynamy poważnie podchodzić do takich " szczgółów " jak waga i zachowanie zawodników.

Zmieniony przez - PrideFC w dniu 2013-06-07 16:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wy se podchodźcie na poważnie;) Mi szkoda marnowania nerwów na takie pierdoły Patrzę na KSW poprzez pryzmat "lewych" akcji i zagrań więc gdyby jakiegoś nie było to byłbym zdziwiony. A tak przynajmniej wszystko w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy nabytek Federacji UFC Daniel Omielańczuk jest przekonany, że Mariusz Pudzianowski na sobotniej gali KSW 23 odniesie 6 zwycięstwo w formule MMA. - Uważam, że Mariusz w drugiej rundzie spokojnie rozstrzygnie walkę na swoją korzyść - powiedział "Wirtualnej Polsce" Omielańczuk, który przygotowywał "Pudziana" do starcia z Seanem McCorklem pod kątem technik parterowych.

Pudzianowski do walki z Amerykaninem przygotowywał się na obiektach warszawskiej Legii. Omielańczuk pomagał mu zdobywać umiejętności parterowe i to on stanie w narożniku "Pudziana" podczas pojedynku. Zapytany o to, jak Pudzianowski prezentował się w trakcie przygotowań, odpowiedział krótko.

- Szczerze? Jest moc! Na sparingach Mariusz chłopakom latające balachy (dźwignie - przyp. red.) zapinał i to nie są żarty. Mówię uczciwie - odparł.

calosc
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Omielanczuk-o-Pudzianowskim-przed-KSW-23-jest-moc,wid,15714209,wiadomosc.html?ticaid=110ba2&_ticrsn=3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Pudzi by flying armbar

"Patrzę na KSW poprzez pryzmat "lewych" akcji i zagrań więc gdyby jakiegoś nie było to byłbym zdziwiony. A tak przynajmniej wszystko w normie"

No w sumie jakby coś nie odj**ali to by to było dziwne, ale ja tam lubię po nich pocisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przypominam wam ostatnie mmaa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
kocham tego idiote :







!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ten koleś jest z pewnością jedną z głupszych osób jakie chodzą po Ziemii.

Serio, jak można w takim wieku dalej być głupszym od 10-latka

To nawet z niezbyt bystrego faceta doświadczenie i lata potrafią zrobić kogoś w miarę ogarniętego. To ja nie wiem z jakiego on pułapu startował... Może niedawno się dopiero nauczył mówić, chvj wie.





Obejrzałem se ten wywiad, Melvin spoko gościu.

Chciałem kibicować Mamedowi, ale teraz jak go słucham i obczajam walki to w sumie nikomu nie będę kibicować. Obu lubię, niech po prostu dadzą zayebistą walkę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium