SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Myślę że Mamed pierwszy raz w zyciu poczuje się w ringu jak ofiara nie jak łowca..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mysle ze nie bedzie po prostu skakania bez gardy i zabawy w obrotówki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, ostrożnie sprowadzić walke do parteru i tam szybko poddac Melvina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dokładnie, ostrożnie uważać na obalenia i w stójce szybko znokautować Mameda

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ale mi się marzy melvin by ko w 30 sekundzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
Wewnętrznie pewnie będzie Mamed mega przestraszony w pierwszych sekundach/minutach walki i zapewne będzie chciał jak najszybciej zrobić swoje, czyli poddać na ziemi Melvina, a nie się z nim wdawać w wymiany kickbokserskie. Oczywiście zakładając, że Holender w ogóle przyjedzie na tą galę, bo może wypaść po raz drugi.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@strecho modle się o taki scenariusz walki
osobiście do Mameda nic nie mam, ale chciałbym, żeby to Melvin wygrał przez cieżkie KO, coś ala Mamed vs Wallece :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Imo w sumie ciekawie jak na serio, tak naprawdę Melvin traktuje ten przyjazd do PL, no i ciekawe jak gruba koperta pójdzie pod stołem, zeby się podłożył w 2 minucie fakin dżołk pewnie będzie jakiś

A poważnie, to słaba strasznie rozpiska KSW, Materla traktowany jak śmieć , dostaje obite odpady, przez Hiper-mistrza mameda, który nie posiada pasa, jewtuszko odpadł, ee jakaś słaba gala na rozpisce, pudzian bez rywala

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
dokładnie jac też chciałbym zobaczyć takie ko jak na wallecie tylko tym razem na mamedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
A ja chciałbym zobaczyć wszystkie miny tych co łakną szybkiej śmierci Mameda kiedy ten podda Melvina albo jeszcze lepiej zasadzi mu KO via high kick
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium