SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Walka Barniego może być wcześnie dlatego pytam o której pierwsza walka będzie?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
walka barniego jest druga w kolejnosci a gala zaczyna sie za 6 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
tnij .org /ksw23 KSW 23 w jakości HD! Za darmo! Po co płacić za PPV 40 zł? Tutaj znalazłem link do darmowej transmisji, podawajcie dalej!

Zmieniony przez - KSW23 w dniu 2013-06-08 15:16:23

Zmieniony przez - KSW23 w dniu 2013-06-08 15:16:42
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
o której pierwsza walka się zaczyna (Piskorz vs. ten Brazylijczyk z Curitiby)!? o 20:00?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KSW23
tnij .org/ksw23 KSW 23 w jakości HD! Za darmo! Po co płacić za PPV 40 zł? Tutaj znalazłem link do darmowej transmisji, podawajcie dalej!


Zabieraj to g**** do wyłudzania nr. telefonów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
gala zaczyna sie o 21:00 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to czego pisze na stronie KSW, że pozostało 3h 45min do gali? czyli wypada o 20:00 a może jeszcze wcześniej, bo np UFC nie liczy na stronie prelimsów tylko pokazuje do MC a może tu nie liczy 2 wstępnych walk i wole wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Haha wśród kilku poyebanych snów miałem dziś jeden krótki o KSW.

Najpierw mi się śniło, że wstając rano sprawdziłem wyniki i Mamed poddał Melvina w 1 rundzie przez "flying scissor heel hook".

Wkurviony odpaliłem sobie walkę. Oglądam, a tam yeb Melvin w trybie berserkera napierdziela serie za serią, Mamed próbuje swoich super obrotówek w powietrze, ale Melvin go znokautował i dobił nieprzytomnego na ziemi bo sędzia się spóźniał z przerwaniem.

Ciekawe który scenariusz się sprawdzi. A jak ktoś tu płacze, że niektórzy w temacie narzekają na KSW to niech się pyerdolnie w łeb, to jest forum, każdy ma prawo albo narzekać albo chwalić.

A jeśli jest ktoś kto chwali KSW to jak dla mnie ma nie pokolei we łbie.

Tak jak Xenu, KSW to wiejski festyn - oprawa jakby to było nie wiadomo jakie wydarzenie. Ostatnia gala przed końcem świata czy coś. Kasta drze ryja i kaleczy angielski, uszy mi od tego więdną.
Mateusz Borek pyerdoli smęty, a jak po tej całej otoczce na wyjście zawodników do ringu przychodzi już im walczyć to cała aura znika nagle, bo walki są mega nudne i na poziomie prelimsów ONE FC, a nie najlepszej organizacji w Europie...

Ja tam zresztą już nie oglądam od KSW 20 w ogóle tych gal i wiem, że nic nie tracę.

Tylko Materla mnie ciekawi i Janek i ich walki sobie zawsze odpalam po fakcie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-08 16:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
No to rzeczywiście, tak Ci to zwisa że aż Ci się to śni po nocach i zadajesz sobie trud komentowania tematów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium