SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
Ja nie mówię ża ksw jest złe bo sam często oglądam ich galę z przyjemnością. Mówię tylko że nie podoba mi się ich stosunek z jakim podchodzą do walk niektórych fighterów. Pudzian dostaje ogórków zamiast prawdziwych wojowników. Walka z bobem sappem to była jakaś porażka a tem ich mad greek też nie popisał się swoimi umiejętnościami. A co do mameda to naprawdę fajnie byłoby go zobaczyć jak walczy dłużej niż jedną rundę . Ale mam nadzieję że od melvina i mccorkle się zacznie i mariusz i mamed zaczną wreszcie dostawać zawodników na poziomie a nie worki treningowe do poprawiania rekordów i robienia przyjemności widzom z łatwych zwycięstw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Lechu no proste, hejtuje tak dla jaj, a tak naprawdę to mam polucje nocne podczas snów o KSW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
dubel

Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2013-06-08 16:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Czy mi się zdaje czy na tej focie z fejsika Mamed ma 6 palców u stopy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ma,taki jego urok a chcialbym jeszcze nawiazac do oprawy KSW i akurat moim zdaniem,fakt,ze te darcie ryja przez Kaste i jego nawijanie po "angielsku" ,plus dretwe wywiady Borka,oraz pare innych rzeczy sa czerstwe i oglada sie to srednio,ale to juz takie hejtowanie na sile ,ze "jakby to bylo nie wiadomo jakie wydarzenie"...

wlasnie takie powinno byc podejscie,czyli mamy swoj produkt i staramy sie go przedstawiac tak,jakby byl najlepszy na swiecie,chocby i nie byl (no bo i nie jest). fakt,ze jest pare szczegolow,ktore psuja odbior calosci i moze i wychodzi dosyc festyniarsko,ale np przy takim UFC za kazdym razem ogladajac mysle sobie,ze te ich 8 kolorowych swiatelek na krzyz i generalnie brak oprawy sa z kolei na drugim biegunie,czyli nie czuc rangi tego wydarzenia i tego,ze jest to najwieksza organizacja mma na swiecie.

fajnym odniesieniem sa tutaj finaly czegokolwiek w pilce noznej i sposob w jaki sie to "sprzedaje" swiatu.kto ogladal final ligi mistrzow,albo ostatnio Pucharu Niemiec,ten wie jaka mozna oprawe zafundowac widzom i ze wowczas nawet postronni widzowie nabieraja checi na obejrzenie czegos takiego,bo az ciarki przechodza. robi sie z tego swieto,ustawia mecz na godzine 20. w sobote i caly kraj zyje tym wydarzeniem. no i mamy tez final Pucharu Polski organizowany we wtorek o godzinie 15 ,w jakichs Kielcach albo innej metropolli podobnego kalibru,ktory wszyscy maja w dupie i wynik poznaja z onetu...to tak dla porownania.

czyli podsumowujac dopyeprzanie sie do oprawy KSW jest troche bez sensu IMO,a juz tym bardziej,ze robia ze swojej gali wielkie wydarzenie. najlepsze byloby -MOIM ZDANIEM-polaczenie klatki i Buffera z UFC z tym co robi KSW. i wtedy gitara gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a kogo oprawa obchodzi dla mnie to mogłoby być bez oprawy normalnie wychodzą byle by bez wałków i wszystko ok - oprawa jest dla Januszy, bo dzięki oprawie mają więcej widzów przed telewizorami, sponsorów mogą wszyscy pokazać i biesiada, która tam jedzie zadowolona a jakby w UFC miało być przedstawianie zawodników i ballady, muzyki itp to bym się wk***ił, bo tak włączam fejsa na prelimsy i startuje - od razu np dzisiejsze: Antonio Braga Neto vs. Anthony Smith się pojawia 2 fejsy zawodników potem krótkie zaprezentowanie zawodników w minutkę by Goldberg i wychodzą szybko do klatki potem tale of the tape krótko Buffer i jest - mi to o wiele bardziej odpowiada.. z resztą generalnie mam to w dupie dla mnie mogą sobie to zapowiadać koncertami w międzyczasie byle by sportowo, sędziowanie i bez wałków było ogólnie wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mnie obchodzi. a ze wszyscy,ktorzy maja inne niz Ty spojrzenie na cokolwiek sa Januszami,to inna para kaloszy. hajlajty pewnie tez moglbys ogladac bez muzy w tle,byle fajne akcje pokazywali,a czy jako podklad lecialaby Budka Suflera,czy cokolwiek innego,to juz kogo to obchodzi,dobra muza w tle jest dla Januszy,zeby wyswietlenia nabijali

a ze najwazniejszy jest poziom sportowy i brak walkow,to raczej jasne i zgoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
czy będzie dobra muzyka na KSW/UFC to powinno zależeć od gustu fighterów a hly wiadomo - dobra muza potrzebna..

To w końcu wie ktoś czy KSW zaczyna się o 20:00 tzn czy 1 walka się o 20:00 zaczyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Z niepotwierdzonych źródeł wiem, że gala powinna się zacząć o 19:30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
bulletskat


Tylko Materla mnie ciekawi i Janek i ich walki sobie zawsze odpalam po fakcie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-08 16:30:44


Dziwny jesteś. Tak samo jak reszta która tu p******i smęty

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze Gale UFC

Następny temat

Jest w koszalinie nauka mma ?

WHEY premium