SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW V - wyniki...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


...powiem Wam tyle: za***ista gala!!! świetnie sie bawiłam podczas oglądania wszystkich walk, a dziś mam chrypkę od krzyczenia do tv ...Remy oglądał wszystkie walki z zaciekawieniem, Alexa nie było wcale, a i nasz Paweł Nastula również był na widowni, pozdrawiamy

...galę rozpoczął Bagi który zadusił Vladimira Yushko w drugiej rundzie, za***iście to wyglądało

...następnie Francis Carmont wygrał z Goce Sandovskim decyzją po 2 rundach, bardzo dobra walka!!!

...i WSPANIAŁA WALKA Roberta Jocza, Neno Alilovic poddał się gdy Robert napier***ał go z dosiadu

...później Jordan Radev pokonał Martina Malkhasyana (decyzja)...

półfinały były bardzo ekscytujące:

...Francuz Carmont pokonał Bagi'ego w 1 rundzie przez KO!!! kolano na głowe, oraz ciosy w tył głowy (nie podobało mi się to!!!)...BAGI SZACUNEK ZA ZA***ISTĄ POSTAWĘ i świetne walki!!!

...następnie Robert Jocz walczył z Jordanem Radeva, walka bardzo wyrównana, Jocz wygrał po dogrywce ... choć przyznaję że decyzja troszku naciągana...ale poprzednie 2 rundy Jocz walczył ZA***IŚCIE...

następnie walka wieczoru

...Ilja Skondric poddał się w 1 rundzie po kopnięciu Jurasa...gratulacje za***ista akcja

no i finał....

Francis Carmont był w świetnej formie i bez problemu wyszedł do finału, nasz Robert był bardzo zmęczony po ostatniej walce z dogrywką...faktycznie skandal że Carmont czekał w ringu na walkę, mogli go zostawić w szatni, ale cóż...gdy Robert zregenerował siły wyszedł do ringu, zaczeła się walka...Jocz przez zmęczenie nie pokazał nic w tej walce, chciał tylko przetrwać do końca...Franzus (na plakacie na górze w środku)wygrał przez słuszną decyzję po 2 rundach...mimo wszystko Jocz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie!!!

...gale nagrałam ale na zwykła kasetę vhs, mogę wrzucić na dvd i wysłac płytke do kogoś odpowiedzialnego żeby wrzucił to na kompa, bo się na tym nie znam

pozdrawiam

p.k.u.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
Francis Carmont był rewelacyjny we wczorajszej konfrontacji - widać że w ogóle się nie spinał i walczył na luzie - momentami miałem wrażenie jakby się tym wszystkim bawił i nie walczył na 100%. co do naszych to dobrze że chociaż serce do walki pokazali...
p.s. ciekawe czy Materla dałby radę wygrać z Francuzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma ktoś linki do walk?
Swoją drogą czemu Michał Materla nie walczył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Z powodu kontuzji.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride Bushido 11-wyniki

Następny temat

Sakuraba w Ufc??

WHEY premium