SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Walka wieczoru:

Open.: Mariusz Pudzianowski pok. Boba Sappa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1

Pozostałe:

85 kg.: Mamed Chalidow pok. Rodney’a Wallace’a przez KO (prawy sierpowy), 1:55 runda 1

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg.: Michał Materla pok. Jay’a Silvę przez większościową decyzję (30:28, 29:28, 29:29)

84 kg.: Matt Horwich pok. Antoniego Chmielewskiego przez TKO (przerwanie sędziego), 2:19 runda 3
77 kg.: Aslambek Saidov pok. Grigora Aschugbabjana przez poddanie (kimura), runda 1
55 kg.: Marta Chojnoska pok. Paulinę Suską przez poddanie (balacha), 0:45 runda 1
77 kg.: Borys Mańkowski pok. Marcina Naruszczkę przez większościową decyzję (2×20:18, 19:19)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ta 6/6 k to dostają na prelimsach na fejsie.dla nich według mnie rzucić pare tysi więcej to nic ,a wkońcu wszyscy z top 10 MW będą w UFC.Jakby wygrał 3 walki z tego kontraktu z rzędu zaliczając jakieś FOTN SOTN KOTN to by pewnie podwyżka byłą drastyczna.


Zmieniony przez - xper w dniu 2012-05-23 17:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Mamed klasa, walka Silva vs Materla bardzo dobra, chociaż Jay parteru jak nie miał, tak ni ma.

Widziałem tylko te dwie walki, mejn iventu nie zaliczam w poczet walk.

Więc za dużo nie napiszę, oprócz tego że Puar chyba dostał palpitacji przy tym ciosie w kolano Materli.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Mój ojciec jak się wydzierał przy walce Materli to poezja była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Pudzian - Sapp żenada i tragedia.
Khalidov szybkość niesamowita nawet. Ciekawe co z tą walką w UFC.
Fajne nietypowe poddanie w walce kobiet.

Materla wojownik gali bez wątpienia. Jak dostał na kolano aż się skrzywiłem. Miazga. Nie sądziłem, że to przetrwa, a on wygrał. Oby szybko zaleczył kontuzje.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
Mamed pieknie, Materla pokazal serce do walki, ale musi uwazac na ta kontuzje. Mańkowski ładna walka, Chmielewski jak zwykle brak tlenu, Saidov piekne poddanie, dziewczyny krotko... za krotko, zbey cos pokazac polskiej publicznosci imo.

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123
Najlepsza walka Materli, 2. Khalidov za krótka. Sapp show....

"Strach ma wielkie oczy, spójrz mu prosto w oczy. A każdą barierę uda ci się przeskoczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Publiczność po prostu żal, już wolę jak uchlane Hamburgery drą ryja do kamery szczerze mówiąc.

Tu jakieś pseudo gwiazdy z nieskażonymi myślą obliczami cieszą michy zastanawiając się, co sie dzieje... I nie pokarzą właściwie nikogo innego.

A skóra Sappa tak apropo, to jakieś pole minowe, wygląda jak nieżywa... Widać, że za młodu nawet Mario zostawiał z tyłu, jeśli chodzi o koksy.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Bob zaczyna wyglądać dość dziwnie Ciekawe cóż zwojują z tym UFC Bardzo interesujące jak to się potoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
Walka wieczoru, nie ma co się oszukiwać znów przeciwnik za słaby dla mameda. Co do drugiej walki wieczoru, myśałem że Materla zejdzie a tu prosze :D. Uważam gale za udana

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Bardzo dziwnie wygląda skóra Sappa. Nawet trochę mnie te zbliżenia na Sappa obrzydziły, gdy sobie popijałem twaróg z kefirem

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Bob się regeneruje po treningu pijawkami, to dlatego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW XIX - live

Następny temat

Plan treningu, od zera

WHEY premium