SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Byłem na gali i powiem jedno. Jestem mega dumny że mogę ćwiczyć w klubie w którym trenują takie koty jak Michał. Pokazał wielką determinacje i serce do walki mistrz. Mamed klasa w 100% zobaczymy jak się sprawdzi z najlepszymi. Chmielewskiego troche zrobili na wynik bo dogrywka imo nipotrzebna ale Horwich wygrał dogrywke. Mańkowski tak jak myślałem dziewczyny tak samo. Saidov zdominowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Mamed jak zawalczy w UFC Anderson będziie już bardzo blisko końca kariery...Mameda zestawiłbym na początek z Palharesem,Bispingiem bądz przegranym z Vitor/Wanderlei...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Brawa dla Materli za ducha walki, ale nie to spowodowało że krzyknąłem "o k***a!", nie, Andrzej? Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że to działa.
Dobrze że Mańkowski wygrał, ciekawe jak potoczy się jego kariera.
Sapp znowu wyszedł po czek. A Mamed w końcu stwierdził, że chce walczyć w UFC. Więc nikt teraz nie powie że nie ma jaj i szuka jedynie stabilizacji itp.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
czy przypadkiem to nie jest tak ze to UFC zglasza sie po zawodnika, a nie ze on mowi z ringu ze chce tam walczyc i juz walczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ee kogo oprócz Mameda z MW widziałbyś może w UFC ?Może jeszcze Jacare...Mamed tym pokazał ,ŻE CHE ISC DO UFC tylko to zależy od KSW wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Moim zdaniem Mamed spokojnie mógłby już zawalczyć z kimś pokroju Bispinga.
Ja oprócz Jacare i Mameda, w UFC chętnie zobaczyłbym (z MW): Rockholda, Hodżera Gracie, Manhoefa, Larkina i Michaela Page'a.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Jeśli byłbym managerem Mameda to tak bym zaplanował jego potyczki w UFC:

1: Chris Leben
2: Wanderlei Silva
3: Rich Franklin
4: Chael Sonnen lub Brian Stann
5: Anderson Silva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Myślę że trochę przesadzacie na razie, do tej pory Mamed wyraził chęć, do tego żeby zawalczył w UFC musi jeszcze chcieć K&L i łysy. Spodziewam się że w końcu go tam zobaczymy, ale zdziwię się trochę jak po drodze nie będzie 1-3 walk gdzieś za granicą.
O Pudzianie w sumie ciężko cokolwiek powiedzieć.
Chmielewskiego walki nie widziałem dokładnie, ale miałem wrażenie że mało tego że znowu kondycji nie zrobił, to oprócz obalania i leżenia nie robił nic.
Walkę Materli też nie za dokładnie widziałem, sporo szczęścia miał, nie wiem czy pierwszych 2 rund nie przegrał, ale trzeba mu przyznać że serce do walki na tej gali na pewno największe wykazał.

W sumie gala w porównaniu do 2 ostatnich KSW na plus.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Gala może i lepsza od poprzednich 2 ale i tak wydaje mi się, że MMAtack wygryzie KSW do roku góra 2 lat bo octagon robi swoje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
@ _radek Wielokrtnie było mówione, że Mamed nie ma wyłącznosci :>


PAdłem

Zmieniony przez - Szwolezer w dniu 2012-05-13 02:52:30

trololo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW XIX - live

Następny temat

Plan treningu, od zera

WHEY premium