SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Walka o pas mistrzowski wagi średniej UFC
Anderson Silva pok. Vitora Belfota przez KO (front kick) - rd 1 (4:25)

Główna karta
Forrest Griffin pok. Richa Franklina przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
Jon Jones pok. Ryana Badera przez poddanie (gilotyna) - rd 2 (4:20)
Jake Ellenberger pok. Carlosa Eduardo Rocha przez jednogłośną decyzję (27-30, 29-28, 29-28)
Miguel Torres pok. Antonio Banuelosa przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Walki emitowane w Spike TV
Donald Cerrone pok. Paula Kelly’ego przez poddanie (duszenie zza pleców) - rd 2 (3:48)
Chad Mendes pok. Michihiro Omigawa przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Walka emitowana na Facebooku UFC
Demetrious Johnson pok. Norifumi’ego Yamamoto przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-27)

Pozostałe
Paul Taylor pok. Gabe’a Ruedigera przez KO (ciosy w stójce i lewy high kick) - rd 2 (1:42)
Kyle Kingsbury pok. Ricardo Romero przez TKO (kolana w stójce i ciosy w parterze) - rd 1 (0:21)
Mike Pierce pok. Kenny’ego Robertsona przez TKO (ciosy) - rd 2 (0:29)

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-06 06:56:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
Aj szkoda że Belfort nie poorientował tego fronta. Co jak co ale łapami wie co robić.

Zmieniony przez - Snakers1 w dniu 2011-02-13 01:33:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Skopiuję ostatniego posta, w którym zachwycałem się tym mejn iwentem:

Anderson, ja nie mogę! W ogóle walcz niestandardowo, inaczej pracują u niego ręce, wszystko. Może tak niedługo będą robić wszyscy, idąc J ego śladem. No ja pyerdolę, nie mogę się nadziwić co on zrobił z VITOREM BELFORTEM.

No i Jon Jones. Świetne obalenia, kontrola na glebie, stójka też dobra. Shogunowi będzie w uj ciężko wygrać. Bo jak wiemy, zmierzą się prawdopodobnie na UFC 128.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Puar rzeczywiście tylko 2 walki dobre. Jon Jones i Silva. Reszta kapa. A kop nie z tej ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14919
Prawie Tito z nim wygrał, gdyby był dalszy dystans to ten front kick by wszedł ,heh

Ogólnie super, że Silva wygrał! muszę jeszcze pozostałe walki oglądnąć, ale najwżniejsza (szczególnie zakończenie) - prze***ane !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Fighters were awarded $75,000 bonuses.

Fight of the Night: Donald Cerrone vs. Paul Kelly
Knockout of the Night: Anderson Silva
Submission of the Night: Jon Jones

Idę spać YO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
no to laadnieeee...
martwi mnie ze rua moze pozegnac sie z pasem

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-02-06 08:19:16

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Mowilem Wam, ze Silva pojedzie z Vitorem.
Wciagnął go w swoja gierke, Vitor mial moment nieuwagi i wylapal na szczeke .
Narazie tylko ta walke obejrzalem na mma-core, ale zaraz nadrabiam zaleglosci

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
O ****a... po prostu zaniemówiłem. Wow... Silva to jest jednak geniusz.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
No to tak:
Silva vs Belfort - tj się spodziewałem KO by Spider, ale myślałem, że walka potrwa dłużej... Walka potwierdza tylko geniusz Andersona.
Jones vs Bader - A myślałem, że KO poleci na Baderze ;( ale sub też może być. Ogólnie walka ciekawa i emocjonująca.
Griffin vs Franklin - Walka dobra, z racji że bardzo lubie Forresta(ulubiony lhw) była dla mnie też emocjonująca. Wszyscy stawiali na Richa, na naszym forum, na video blogach Dany też jak się pytał to Franklin, Franklin... A tu o! Forrest też jest bardzo dobrym zawodnikiem i sądzę, że dostanie jeszcze kiedyś title shota z Shogunem, bo on wygra swoją walke z Jonesem i Griffin powtórzy swoje dokonanie.

Zmieniony przez - Mershero w dniu 2011-02-06 10:23:38

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Walki, które widziałem:

Miguel Torres vs. Antonio Banuelos - 2 koguty, nudy na pudy
Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha - dość ciekawa walka, zwłaszcza w parterze. Ellenberger momentami z twarzy przypominał mi Antka Chmielewskiego
Jon Jones vs. Ryan Bader - Bader nie istniał w tym pojedynku. Wydaje mi się, że słabo sie przygotował i zlekceważył umiejętności Jonesa, za którym i tak cały czas nie przepadam
Griffin vs. Franklin - wynik jakiego się spodziewałem. Walka ciekawa i podobała mi się atmosfera panująca w trakcie pojedynku, zwłaszcza przy ogłaszaniu wyników. A z drugiej strony atmosfera ta sprawiła, że patrzyłem na to jak na sparing w sali treningowej
Silva vs. Belfort - jak już pisałem nad ranem to wszystko wina Stevena Seagala. Przyszedł do Silvy ze swoimi filmowymi trickami i Vitor przegrał A tak na serio Belfort jakby zlekceważył nogi Andersona i skupił się na wymianie bokserskiej. Chyba sam Silva nie spodziewał się, że ten front kick powali Vitora. Szkoda, liczyłem przynajmniej na 2 rundy no i kibicowałem Vitorowi...szkoda.

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-02-06 10:51:22

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UFC 126 - WALKI

Wiecej