SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1394
Z mojej strony wielki pokłon w stronę Cipao, bił się dalej mimo kontuzji, a nawet wygrał, wielkie brawa. Chalidow pokazał ładne obrotówki i jednego porządnego strzała, chciałbym zobaczyć coś więcej. Sapp nie pokazał nic, piewnie zaraz po walce biegł do biura po swój czek, walka była niecko dłuższa od Pudzian vs Najman. Ogólnie gala mi się podobała.

"Chciałem wygrać, robiłem wszystko żeby wygrać, wygrałem." Marcin Held

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Co Mamed p******i jakie 3 walki w UFC i wrócić!? Chyba, że 3 przegrane... Jeżeli Mamed wygrałby 3 walki z rzędu w UFC i zamierzał wrócić do KSW to uznałbym go za skończonego idiotę... Przecież wszystko będzie zależeć od tego czy będzie wygrywał czy też nie... Jeśli chodzi o pieniądze to tj ktoś już wspomniał gaża może być mniejsza, ale są bardzo wysokie nagrody fight/ko/submission of the night a Mamed jest zawodnikiem walczącym i kończącym walki bardzo efektownie więc miałby szansę a te bonusy są na prawdę spore. Obym już Mameda w KSW nie musiał oglądać tylko w jesieni na UFC!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Mi osobiscie podoba sie taka oprawa i nie wiem czego sie tu czepiac, to tak jak podawanie wynikow w roznych programach rozrywkowych, niby sie wkurzamy bo trzeba czekac, ale z drugiej strony wlasnie w tym momencie mocniej sie nakrecamy by juz sie zaczelo i ogladamy z wiekszym zaciekawieniem. Sama jakosc tez odpowiednia, np. nozki tej spiewajacej panny dla mnie rewela, do Kasty tez nic nie mam, a nawet gdybym uznal to za zbedne, to jednak wezcie pod uwage slowa np. Soszynskiego, ktory mowil ze jego znajomi ogladaja (MMA Attack), a raczej polskiego to oni nie rozumieja i napewno wola angielski Kasty niz polskie szeleszczenie (bynajmniej ja go rozumiem, ale widze ze tu sami tacy eksperci od walk, doboru przeciwnikow, organizacji walk ze i jesli o angielski chodzi to pewnie plynnie z idealnym akcentem rozmawiaja i Kasta be).

Nie wiem tez co myslec o Mamedzie i UFC. Gdyby przegral na KSW KiL oraz Mamed nic nie straca, bo kolejna gala to bedzie zapewne wielki rewanz i jeszcze wieksza ogladalnosc, a co gdy na dzien dobry dostanie w UFC ? Nie wiem. Duzo wedlug mnie oni do gadania tez nie maja, bo jesli Mameda zgarnie MMA Attack (a tu chyba nikt nie ma watpliwosaci, ze po powrocie z UFC dostalby nie malo), to raczej bedzie juz oficjalnie najlepsza organizacja w Europie o solidnym fundamencie :)

Jestem bardzo ciekawy co przyniesie czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 517
Jeśli chodzi o Pudziana był dobry jedynie w podnoszeniu ciężarów i to trzeba mu przyznać godnie reprezentując Polske , ale to co teraz wyprawia to To jest Śmieszne ustawiają mu walki by wygrał , czy to jest mądre i tak bardzo mu nie potrzebne jedynie sam siebie oszukuje pokazując do czego mogą doprowadzić pieniądze ...Większość tych wali jest Ustawiona !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Masz przecieki od Okninskiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
maxxx0
...Śmieszne ustawiają mu walki by wygrał , czy to jest mądre i tak bardzo mu nie potrzebne jedynie sam siebie oszukuje pokazując do czego mogą doprowadzić pieniądze ...Większość tych wali jest Ustawiona !!!


No swietnie mu te walki ustawiaja patrzac na jego rekord :D

Faktem jest ze zrobil postepy, ale wszystkie jego decyzje w ringu mialy takie opoznienie, a do podjete akcje taka precyzje i jakosc, ze niech on narazie samych Bobkow obija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
xper
do wiktor.Niby dlaczego padłes myślisz ,że będzie dostawał chociaż zagwarantowane 30k$ za walkę z ogórkami?DOBRE.MYŚLISZ ŻE POJEDZIE WALCZYĆ ZA 6,5K/6,5K? ŻEBY OBJAĆ TAKICH NP. MASSENAZIO?To się mylisz.Wynagrodzenie zależy w dużym stopniu od poziomu zawodników z którymi będzie walczyć...Patrz Akijama przegrywa walkę,następną dostaje z Vitorem przegrywa,i następna z Pitbullem,nie dadzą mu ogórka ,bo mu za dobrze płacą...POZATYM Mamed mieści się średnio w TOP 15 w rankingach to z kim ma niby k***a walczyć?Bisping nie pokonał żadnego top 10.Nie wiem z czego tu się śmiać.Lombard ma Main event na start ze Stannem na Fox...


Ale p******isz głupoty chłopie. Jeśli myślisz, że Mamed dostanie w pierwszej walce kogoś z czołówki i porównujesz go do Lombarda to nie mamy o czym dyskutować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW XIX - live

Następny temat

Plan treningu, od zera

WHEY premium