SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Jeśli chodzi o Mameda i UFC to jestem pewien że sprawa jest już ugrana i przejście do UFC to tylko kwestia czasu. Żaden szanujący się zawodnik, a już napewno nie Mamed nie odważył by się publicznie rozgłaszać że pora na UFC nie mając żadnej pewności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
roznimy sie w tej ocenie, ale OK
ja uwazam, ze Bazelak jest lepszy od Sappa czy Najmana, walka bylaby dluzsza
konflikt tez latwo medialnie podkrecic
poza tym, dla tych co nie lubia Kamila, szybka porazka z Pudzianem by go definitywnie uciszyla, skompromitowala... dlatego ja uwazam, ze on dalby z siebie wszystko, nawet walczylby z kontuzja... jak prawdziwy wojownik ! aha i jestem pewnien, ze Kamilowi nie chodzi o pieniadze w przeciwienstwie np. do Burneiki, czy Okninskiego, ktorzy choc z przeciwnych obozow, wydaja sie byc motywowani wzgledami finansowymi... Kamil dobrze sobie radzi, to czy dostanie 100 tysiecy za walke z Pudzianem czy nie, wiele mu nie zmieni na tym etapie zyciowym

ale nie chce sie klocic, szanuje Wasze odmienne zdanie...
ba, ja nawet akceptuje mozliwosc, ze Pudzian pokona Kamila, ale jak juz zaznaczylem, mysle, ze nie tak szybko jak Sappa... a Pudzian pewnie bedzie walczyl czesciej teraz, wiec na starcie z Bazelakiem tez mozna by poswiecic jedna gale

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Zielin
Jeśli chodzi o Mameda i UFC to jestem pewien że sprawa jest już ugrana i przejście do UFC to tylko kwestia czasu. Żaden szanujący się zawodnik, a już napewno nie Mamed nie odważył by się publicznie rozgłaszać że pora na UFC nie mając żadnej pewności.


Panowie, myslicie, ze UFC uszanowaloby to, ze Mamed nigdy nie walczy w Ramadamie? (ani nie trenuje itp)

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961




Hahaha Ładnie sappa zjechał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
luknąłem teraz na ten wywiad z Lewandowkim, kuźwa jaki to cwaniaczek jest, zachowuje sie jakby jego KSW to był Pride i UFC w jednym a Danka mopował u niego ring między walkami, k***a niech te chlopy lepiej za granica probuja albo do MMA Attack ida bo tam poki co nikomu jeszcze palma nie odbija

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Spoko Ziomal nie mogłeś sie powstrzymac:D

Bazelak nic nie umie , NIC , nie potrafi sie bic - nie powininen nigdy juz pojawic sie na KSW- niewazne z kim- równie dobrze mogliby żula spod sklepu dać-do tego prawie nikt go nie zna,a Ci co pierwszy raz go widzieli na ostanim KSW kojarzą tylko jako oferme i fajtłatpe.Tym bardziej walka z Pudzianem- moze sobie pomażyc , bo po prostu jest przy nim nikim, w tej chwili tak jak Pudzian przy JDS - tam Bazelak przy Pudzianie- co to za sens tej walki, żenada
Mówisz że by się medialnie sprzedała, zarzuce kilka propozycji które sprzedadzą się 1000x bardziej medialnie i dadzą wiecej siana sponsorom
Pudzian vs Gortat
Pudzian vs Krzysztof Oliwa
Pudzian vs Burnejka

^ każda z tych walk zapewni o milion osób większą widownie niz Bazelak- i taki sam sens i poziom sportowy.Czyli mówiac krótko BEZ SENSU, strata czasu i robienie d****i z ludzi- stąd walka z Bazlim to naprawdę totalne nieporozumienie i dla Pudziana i dla KSW

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-05-13 16:20:36

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-05-13 16:21:46

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-05-13 16:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Co do Bazelaka, z chęcią obejrzałbym go w jakimś pojedynku ale na pewno nie z Pudzianowskim. Mariusz ma się rozwijac a póki co się cofa patrząc na to z kim się bije. Jeśli miałby się bic na KSW 20 musiałby wcześniej jaką walkę stoczyc i wygrac. Różal na KSW 20 jak najbardziej bo pomimo porażki z Overeemem pokazał, że ma pojęcie o mma.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
przynajmniej tym razem jakas merytoryczna dyskusja
sam napisalem, ze Bazelak powinien stoczyc jedna walke na mniejszej gali
notabene, ok. tydzien temu Kamil Bazelak uzyskal zielone swiatlo od KSW na walki w innej organizacji

a co do Rozala, moze zestawic go z Walusiem?
co o tym myslicie?

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja pyerdolę przestaniecie wreszcie o tym Bazelaku?

przynajmniej tym razem jakas merytoryczna dyskusja

http://definicja.net/definicja/Merytoryczny

W sprawie MMA Bazelaka nie istnieją żadne fakty, treści, sedna sprawy, bo nic nigdy nie pokazał. Causa finita.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytania wczoraj byly przy jakim kawalku wychodzi oponent Mameda, wiec daje go wam.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW XIX - live

Następny temat

Plan treningu, od zera

WHEY premium