SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772
Abotta? Moze jeszcze tego Ferezzo czy jak mu tam. Nieee... znowu krok w tyl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
lool a kogo byś mu teraz dał? Tego typu rozklekotańców trzeba sprowadzać :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772
No wlasnie nie wiem kto moglby to byc. Ciezka sprawa jakby nie patrzec.
Spoko-ziomal ci co wymieniles chyba juz nie walcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
Daleko szukać: Może Waluś ???

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
W HW jest od groma rozmaitych jednowymiarowców, co potrafią uderzyć czy kimurę wyciągnąć.. Bez cardio.

Sporo jest w zasięgu Pudziana, pozostaje zestawiać mozolnie walki. Z tym że KSW wyraźnie woli kogoś z 'nazwiskiem', bardzo dużego czy bardzo grubego, zamiast jakiegoś 4-ligowego typa, który byłby uczciwym i sensownym match-upem.

I dobrze, niech lepiej poświęcą energię na lepszych przeciwników dla Błachowicza, Materli i reszty. :P

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
Ja chyba nie potrafiłbym, jako obserwator wybrać mu rywala. Niby na treningach medialnych pokazuje jakiś progres, poruszanie się. W trakcie walki natomiast załącza mu się tryb podwórkowy, brak techniki, brak myślenia. Dobrze, że chociaż złapał mu te nogi i go wywrócił (z drugiej strony to Sapp praktycznie dał mu sygnał "złap mnie za tą nogę"). Na miejscu włodarzy dałbym mu jednak kogoś solidniejszego, bo jak można było zauważyć po publice, jej reakcja była daleko odmienna od entuzjazmu po walce Mameda. Myślę, że też już ludzie mają dość ogórków, którzy przewracają się po ciosach w garde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak znam życie to teraz go zestawią z Hardkorowym Koksem = ależ taki matchup śmierdzi obrzydliwymi pięniążkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Wszelkie pomysły takie jak alex e. i temu podbne radze wybić sobie z glowy

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Pudzian niestety pomimo wielkich chęci nie wybije się. Z wyżej wymienionymi rywalami, może jeszcze jakoś rywalizować. Na treningach może i się prezentować dobrze, ale w bezpośrednim starciu wygląda to słabo. Walka z Bobem pokazała, że Pudzian, zrobił jakiś postęp (trochę lepszy boks i kolana) to i tak podczas walki góruje chaos i furia, jak ktoś już wcześniej wspomniał. Jedyne, co mi się podobało, to obalenie, bo pomyślał trochę i wykorzystał okazję. Podoba mi się u Mariusza zaciętość i, że jest ambitny, ale wydaje mi się, że wszystkie nowe umiejętności przychodzą mu dosyć ciężko, zwłaszcza, że przed KSW mówił, że ćwiczył 7 lat boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Cisowianek
Daleko szukać: Może Waluś ???


Waluś za cienki , ledwo co z amatorki przyszedł, nic jeszcze nie dokonał i nie pokazał (obicie żałosnego typa o umiejętnościach na poziomie miesiącu treningów i piwnym brzuchem się nie liczy;p)

Idąc tokiem myślenia KSW i chcąc w miare dobrze dla Mariusza

1.Kimbo Slice
2.Alex Emelianenko
3.ten którego najbardziej obstawiam z punktu widzenia KSW
--------UWAGA---------------------------------

53 letni Dan Severn

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-05-13 20:53:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW XIX - live

Następny temat

Plan treningu, od zera

WHEY premium