SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Fajnie żeby go wcisneli gdzieś na UFC 149 chociaż to wątpliwe...Później dopiero zawalczyłby w Listopadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
jak co to muszą przed Ramadanem, bo potem głodówka i znów pół roku nie może walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mammed napędza obecnie medialnie całą machinę pod nazwą KSW,bo jego nie da się nie lubić.Skromny,sympatyczny i do tego walczy widowiskowo,więc ludzie którzy nawet o MMA nie mają większego pojęcia wiedzą kto to.Panowie Lewandowski i Kawulski boją się,że gdy Mammed ucieknie do innej organizacji,to kibiców na galach KSW może być dużo mniej. Porównam sytuację Mammeda w KSW do sytuacji Adama Małysza,gdy odnosił sukcesy.Był Adam i sukcesy,wtedy było pełno kibiców na wszelkich zawodach narciarskich różnej rangi w Polsce,Adaś zakończył karierę i tłum kibiców zniknął (wiem,bo obstawiałem parę takich imprez) i pieniądze z wpływów za bilety uciekły.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Może mi ktoś napisać jaki utwór był puszczony na wejściu Hector-A Lombard

Dzięki z góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Ale Mamed chyba może zerwać umowę z KSW i ich po prostu p******ić ? Zapłaci najwyżej karę i tyle go widzieli.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mańkowski vs Naruszczka - wiadomo bezdyskusyjne i zasłużone zwycięstwo, walka dobrze rozegrana taktycznie. Jednak zrzucanie 7kg w 2 dni musiało się odbić na formie.

Laski - Chojnoska się przejechała po Suskiej i tyle, nie wiem czy Suska zadała jakikolwiek cios w tej walce.

Chmielewski vs Horwich - Na początku walka beznadziejnie nudna, ale dobrze rozgrywana taktycznie przez Chmielewskiego, 3 obalenia w 1 rundzie, 1 doszło w 2, brak tlenu go zabił, bo walkę miał bezdyskusyjnie wygraną. Niestety kondycja padła i 3 runda to już egzekucja

Materla vs Silva. Powiem szczerze że tu Materla pokazał ogromne serce do walki, ale miał też potężnego fuksa. Po lowkicku w kolano chyba tylko Opatrzność uratowała Materlę przed ciężkim KO, Murzyn tłukł naprawdę potężnie, niestety poślizgnął się, Michał to wykorzystał i pięknie rozstrzygnął walkę w parterze. Wielkie gratulacje dla niego. Od losu można dostać szansę, ale wykorzystać trzeba ją samemu.

Pudzian vs Sapp - no proszę, litości, jaka walka, Sapp smutny i zmęczony koks przyjechał na ścięcie przecież teraz to jest czarny i przypakowany Najman.

Mamed vs Wallace - co tu dużo mówić Mamed znowu rozwalił. Mam nadzieję, że plotki w końcu okażąsię prawdziwe i zakontraktują mu walkę z Lombardem. Co do odejścia Mameda to nie wierzę w to, Mamed jednak jest bardzo popularny, oglądalność na pewno by im spadła, zwłaszcza, ze nie mają zastępcy dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Żadne plotki nie okażą się prawdziwe i nie zawalczy z Lombardem ,bo Lombard jest w UFC.Jedyna szansa to żeby Mamed też się tam dostał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Pewnie właściciele KSW dołożą Mamedowi kasy żeby nie poszedł do UFC i tyle.Jak chcą z nim przeprowadzić rozmowę to na pewno w tym kierunku. Co do samego KSW 19 to najbardziej wkurzają mnie wieśniackie wejścia w stylu Materli i Pudziana. Co to ma w ogóle być ??? Myślałem ,że po pobycie w USA Pudzian poprawi także to żenujące wejście i brata zostawi w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185
Mamed ma szanse w UFC, spokojnie by wygrał np. z Mayhemem. Tak wiec, niech sie staraja o to. 5 zwycięstw pod rząd w dobrym stylu, nie takich kontraktowalo UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mman
Pewnie właściciele KSW dołożą Mamedowi kasy żeby nie poszedł do UFC i tyle.Jak chcą z nim przeprowadzić rozmowę to na pewno w tym kierunku. Co do samego KSW 19 to najbardziej wkurzają mnie wieśniackie wejścia w stylu Materli i Pudziana. Co to ma w ogóle być ??? Myślałem ,że po pobycie w USA Pudzian poprawi także to żenujące wejście i brata zostawi w domu


Takie wejscia sa na kazdym ksw, wiec w pore sie obudziles
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW XIX - live

Następny temat

Plan treningu, od zera

WHEY premium