SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS-Wypełnij zadanie i zgarnij suplementy !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
FighterX spokojnie jak nie w dzisiejsze dziś to w jutrzejsze dziś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
Spokojnie niecierpliwy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
WYNIKI SPRAWDZIANU NR. 1:

natalijka- 5pkt
Marcinx66- 4pkt
FighterX - 4 pkt
Wizard89- 3pkt
lukson- 3pkt
SenioRrrr- 3pkt
Redil- 3pkt
AdamusMaximujs- 3pkt
kacpertoja- 3pkt
jezoo- 2pkt


Reszty nie braliśmy pod uwagę, bo kilka zdań to trochę kpina.

Oprócz treści merytorycznej oceniamy również wkład osobisty i czasowy w daną pracę-stąd i postanowiliśmy przyznać największą ilość punktów natalijce.Mam jedynie jedno zastrzeżenie co do treści, a mianowicie-wstępne zmęczenie nie działa na takiej zasadzie. jak opisałaś (sfatygowanie danej partii, by była na takim samym poziomie jak inne).Chodzi tu raczej o celowo nadtrenowanie, by dany mięsień szybciej odpadł w ćwiczeniu wielostawowym.Wówczas dostaje on najmocniejsze bodźce.Zrób np. przysiady ze zmęczonymi pośladkami.Prawdopodobnie one pierwsze odpadną.


Następne zadanie:


Wrzuć wakacyjną fotkę ukazującą jakąś formę treningu przekrojowego.Trening na plaży ? Trening w lesie ? Pływanie ? Jak najbardziej.

Twarz nie musi być widoczna, natomiast w tle kartka z napisem : "KONKURS SFD i data".

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wybaczcie za lekkie opóźnienie, ale mamy sezon urlopowy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Jest kolejne pole do popisu więc zapraszamy do udziału

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
Więc filmik Marcina to mały wkład ? Dawałem sobie rękę uciac, ze najwięcej wysiłku jest przy kreceniu i edytowaniu filmu a nie prezentacji i to z błędami. Kreatywność upada lepiej napisać 4000 słów o wszystkich rodzajach treningu niz krótko i na temat. Sam chciałem coś nakręcić bo zobaczyłem, że to dobry pomysł lecz widzę, że nie ma sensu wysilać się. Zobaczymy co powiedzą sponsorzy.



Zmieniony przez - Redil w dniu 2015-07-21 14:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Nie rozumiem Twojej spinki na temat, który ma być formą zabawy a nie sztucznego spinania się. Jak zauważysz w punktacji Marcin dostał 4 punkty więc bardzo wysoko został oceniony. Sprawa otwarta dla każdego ale oczywiście możesz zgłaszać swoje zastrzeżenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
Bawił się Pan w nieuczciwe gry ? Ja tak i jakoś nigdy nie podobały mi się. Sprawa została wysłana wyzej. Mam nadzieję, że ktoś zobaczy to... a dodatkowo ludzie którzy napiszą dwa zdania na temat, podkreślam na temat, nie są w ogóle punktówowani


Zmieniony przez - Redil w dniu 2015-07-21 14:32:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie buty wybrac

Następny temat

Jakie suple przy crossficie 3 razy w tyg??????????

WHEY premium