SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jezoo
Mnie również nie szkoda kasy na wiedzę jaka by nie była - mniej lub więcej przydatna. Nawet z głupiej książki można się nauczyć, żeby więcej takich nie kupować i to co piszą to sheet Jeśli ćwiczenia i teorie zawarte w tej książce wzmocnią mięśnie głębokie przydatne do wielu bazowych ćwiczeń to już jest duży plus dla książki


Widza jest ogólnie dostępna za darmo w internecie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam jestem staromodny i wolę książki. Moje dzieci widzą to i również dużo czytają. Przynajmniej nikt oprócz autora nie wpływa podświadomie na moją ocenę książki. To jak z przysiadami jedni mówią, że są dobre inni że złe. Nie wiadomo kogo słuchać dopóki się samemu nie spróbuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
szczerze mówiąc to ja nie spotkałem się z opinią że przysiady są złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
szczerze mówiąc to ja nie spotkałem się z opinią że przysiady są złe

Najwidoczniej masz odpowiednio dobrane towarzystwo
Są osoby, które nie wykonują przysiadów, bo twierdzą, że po ich wykonaniu bolą ich kolana, plecy, że jeżdżą rowerem i nie potrzebują tego ćwiczenia albo nawet sztanga ich upija w plecy a w spodniach nóg nie widać Nie spotkałeś takich? Ja mam takiego jednego znajomego. Sterydianów wbił i zjadł od groma aż wątroba się zbuntowała a chodzi w damskich dresach
Oczywiście większość to wymówki i błędy w technice, nie wliczając chorób.



Zmieniony przez - jezoo w dniu 2018-06-23 04:11:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
A mnie sztanga gniecie w plecy jak cholera !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
A mnie sztanga gniecie w plecy jak cholera !

Ale Pan robi przysiady i to pełne mimo, że ich Pan nie lubi.
Mnie też i to najbardziej w ten wystający kręg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Ustawiam gryf poniżej moich wystających kręgów i opieram go na górnych krawędziach łopatek. Niżej nie mogę gdyż opatki są pokryte jedynie skórą i za bardzo boli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi już sztanga się nie układa tak jak kiedyś. Ani pod ani nad kręgiem mi nie pasuje. Po każdych siadach mam zdartą skórę na kręgosłupie nawet jak ćwiczę w koszulce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
jezoo
Ja tam jestem staromodny i wolę książki. Moje dzieci widzą to i również dużo czytają. Przynajmniej nikt oprócz autora nie wpływa podświadomie na moją ocenę książki. To jak z przysiadami jedni mówią, że są dobre inni że złe. Nie wiadomo kogo słuchać dopóki się samemu nie spróbuje.


Mam takie samo podejście. Dodałbym, że dotyczy to praktycznie wszystkich aspektów życia, począwszy od w/w książek, filmów, muzyki, potraw, diet, kolorów, zapachów, treningów, ćwiczeń, urządzeń itp. itd. Moje upodobania to JA i nikt inny W dobie wszechobecnego yt, fb to już nagminne aby recenzować i do tego narzucać innym swoje zdanie co jest czego warte
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
maceek - potwierdzasz wewnętrzne przekonanie tego, który ma problem ze zrobieniem masy mięśniowej mimo jedzenia 1,2 kg mięsa (ktoś mylnie sądzi, że jem 1,5 kg)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium