SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Chcesz startowac na scenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
Chcesz startowac na scenie?

Nie. Po prostu bawię się w kulturystę Jak widać na filmie nie mam predyspozycji do występów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Nie bądź taki skromny, ladnie to wyglada ;).
Pytałem z ciekawosci, bo napisales, ze jeszcze z 5kg przydałoby sie zrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płasko to wygląda. Zrobię wieczorem zdjęcia porównawcze z grudnia i z dzisiejszego filmu i zobaczymy jaka jest różnica. Na pewno 4,7 kg. Wypadałoby zrzucić te 5kg aby pozbyć się opony i nogi lepiej dociąć bo jest mała różnica między grudniowymi a dzisiejszymi, czyli tłuszczu najwięcej tam siedzi.
P.S.
Widzę, że się nie przejąłeś ostatnią sytuacją I dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12118 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
jezoo
Nie. Po prostu bawię się w kulturystę Jak widać na filmie nie mam predyspozycji do występów.
Predyspozycje to masz: szerokie plecy, wąska talia. Oprócz tego to niewiele widać - stoisz za daleko no i pod światło z okna.
Przydałoby się zrzucić kilka kg a Ty chcesz już masować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Cos tam do mnie dotarlo ;).
Ale jakby nie bylo niczego w zlej wierze nie pisalem.
Co do nog, to fajne, kopyciaste ;).
I jesli zbijesz kolejne 5kg tluszczu to czy pozniej to utrzymasz? Bo zbic na chwile to chyba sztuka dla sztuki, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku światło do kitu ale cały czas mam takie w domu i latam po całym mieszkaniu aby to jakoś wyglądało. Do tego telefonem przy słabym świetle to nie da się nic konkretnego nagrać. Próbowałem przy naturalnym świetle ale za blady jestem i całe światło się odbija.
Xtras zrzucam kg tylko dla podniesienia wrażliwości insulinowej aby trochę rozpędzić to masowanie. Naturalnie utrzymać niski bf jest ciężko bez strat w masie mięśniowej więc jest to tylko okazyjne od czasu do czasu.

Na chwilę obecną koniec obcinania kalorii i wracam do jedzonka. Może kiedyś jak zrobię trochę więcej masy to wytnę już konkretniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nagrałem nowy filmik telefonem żony bo mój to już padło film się wgrywa więc niedługo będzie.
Wczoraj kupiłem w Bronce pasy TRX. Dzisiaj zrobiłem mały test. Silne łapy i core wskazane Ręce latały jakbym miał parkinsona. Przyda się do lepszej stabilizacji przy WL i wszystkiego innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12118 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Widzę, że uwagi nie poszły w las
Wszystko pięknie widać: skosy na brzuchu, szerokie plecy i bary.
Separacja ud i dwugłowe a także momentami choinka na plecach - to widziałem.
Jakbyś się jeszcze trochę dociął to miałbyś pamiątkę na późniejsze lata!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium