SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Jawor50
szacunku do ludzi i pracy nabywa się nie tylko wiedzą ale i poznaniem trudu innych ludzi --a nie tylko mądrzeniem się że " nie po to się uczyłem" ,
Po to się uczymy aby chociaż w części wykorzystać wiedzę jaką zdobyliśmy. Nie znaczy to abyśmy nie mieli szacunku dla ludzi pracujących fizycznie.

jezoo - to mieli te tytuły magistrów i inżynierów gdy dawałeś im szczotkę?

Magistra oczywiście że mieli. W pracy każdy sprząta po sobie. Iżynierowi jeszcze szczotki nie dałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waga po całym dniu bardzo ładnie wygląda Szkoda, że nie na czczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi.
Dzisiaj poprawa w treningu a nie jak ostatnio i nie jadłem za dużo Siły było dużo i na razie bez HK a na kreatynie i BCAA. Przerwy trochę krótsze a progres zadowalający. We frontach dołożyłem 20kg i z nich najbardziej jestem zadowolony. W przysiadzie tylnym ze sztangą 112kg zrobiłem 13 przysiadów ale ostatniego bym sobie nie zaliczył bo tyłek za wysoko.

Wyprosty 15 x 10/20/20/30/40/50
Przysiady 12 x 52/72/92/112
Fronty 1 x 12 x 52 / 2 x 12 x 72
Aero squat 1 x 55
MCNPN 3 x 12 x 72
Wspięcia z hantlą 15kg 3 x 20
Wspięcia z cc obunóż TUT 303 2 x 25



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Jak tam wymiary nóg, poprawiły się coś na masie ?
Widzę, że się nie nie oszczędzałeś podczas treningu nóg, ja dziś tez robiłem nogi, poprawiłem się o ponad 2 min, a teraz mnie nogi bolą i pompa dalej się utrzymuje. Ciężko w takim stanie oglądać twoje przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LiptonS
Jak tam wymiary nóg, poprawiły się coś na masie ?
Widzę, że się nie nie oszczędzałeś podczas treningu nóg, ja dziś tez robiłem nogi, poprawiłem się o ponad 2 min, a teraz mnie nogi bolą i pompa dalej się utrzymuje. Ciężko w takim stanie oglądać twoje przysiady.

Progres jest to jest dobrze a każda minuta jest na wagę złota
Od ostatniego konkursu w marcu nie mierzyłem a było wtedy 65,8cm na pompie. Teraz godzinę po treningu jest 66,3. Coś tam urosły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Fronty lepiej wykonane niż tylne.
Wg mnie tylne od co najmniej 8p trochę zbyt płytkie (wcale nie twierdzę, że tak łatwiej! - dlatego gdyż nigdy tego nie praktykowałem).

A co to za wyścig z minutami na wagę złota przy przysiadach? Robicie kondycję czy siłę i masę mięśniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jezoo
LiptonS
Jak tam wymiary nóg, poprawiły się coś na masie ?
Widzę, że się nie nie oszczędzałeś podczas treningu nóg, ja dziś tez robiłem nogi, poprawiłem się o ponad 2 min, a teraz mnie nogi bolą i pompa dalej się utrzymuje. Ciężko w takim stanie oglądać twoje przysiady.

Progres jest to jest dobrze a każda minuta jest na wagę złota
Od ostatniego konkursu w marcu nie mierzyłem a było wtedy 65,8cm na pompie. Teraz godzinę po treningu jest 66,3. Coś tam urosły


No to kopyta już konkretne, większe od moich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan

A co to za wyścig z minutami na wagę złota przy przysiadach? Robicie kondycję czy siłę i masę mięśniową?


Mi tam zależy na spaleniu fatu, ale jak mam dobry dzień i pogoda sprzyja jak np dziś, to lubię lekko zaszaleć.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-05-11 21:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Fronty lepiej wykonane niż tylne.
Wg mnie tylne od co najmniej 8p trochę zbyt płytkie (wcale nie twierdzę, że tak łatwiej! - dlatego gdyż nigdy tego nie praktykowałem).

A co to za wyścig z minutami na wagę złota przy przysiadach? Robicie kondycję czy siłę i masę mięśniową?

Panie Janku wydawało mi się, że robię głębsze a dopiero na filmiku zobaczyłem, że za płytkie. Starałem się nie odbijać i bardziej panować nad sztangą ale właśnie widać jak wyszło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LiptonS


ojan

A co to za wyścig z minutami na wagę złota przy przysiadach? Robicie kondycję czy siłę i masę mięśniową?


Mi tam zależy na spaleniu fatu, ale jak mam dobry dzień i pogoda sprzyja jak np dziś, to lubię lekko zaszaleć.



Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-05-11 21:14:32

Panie Janku to nie wyścig. Tak jak Lipton pisze jest na redukcji i jak zrobi progres w wytrzymałości więcej kcal spali i bardziej podkręci metabolizm i szybciej osiągnie swój cel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium