SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Przecież Ty się rzeźbiłeś!
Dlatego dopadło Cię choróbsko.
Za mało jadłeś i organizm był osłabiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
jezoo
Niepotrzebnie to choróbsko się przypałętało. Nie mogło wytrzymać jeszcze 10 dni aby normalnie zakończyć masę. Dzisiaj miały być plecy ale będą tylko do smarowania maścią rozgrzewającą i pod kołdrę się wygrzewać


Zdrowiej chłopie, zdrowiej! A jak się pod kołdrą wygrzewać to nie samemu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku jadłem jak prosiak, co trzy godziny korytko. Po prostu za dobrze mi szło i ktoś mi pożałował hihi. Żona mnie zaraziła, zresztą jak zawsze to teraz musi leczyć Przydałby się tylko strój pielęgniarki. Boli mnie już wszystko oprócz prawej nogi. Musiałem wziąć na żądanie w pracy bo ledwo co stałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Też jem co 3 godziny
A żona daje mi to co najbardziej mi służy
No i zaszczepiłem się we wrześniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Też jem co 3 godziny
A żona daje mi to co najbardziej mi służy
No i zaszczepiłem się we wrześniu

U mnie choroba jesienią i wiosną to już tradycja od jakichś 12 lat Nawet szczepienia nie pomagały a nawet chorowałem dłużej. Leki przyjmuję w ostateczności. Jutro może być tak, że wstanę jakbym nie chorował. Na chwilę obecną umieram dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wrzuć witaminę C w sporej dawce, powinno pomóc trochę
ja odkąd ćwiczę i suplementuję witC w trybie ciągłym, to odpukać, ale bardzo rzedko łapię infekcje, mimo tego że mam dzieci w domu które znoszą różne choróbska ze szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuciłem już od rana 1g co 4-5h. Wcześniej nie brałem i może dlatego mnie tak męczy. Najgorszy ten ból kości i głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadal żyję. Od wczoraj rana nie spałem nawet trochę. Temperatura skacze od 39,4 do 35,6. Trochę lepsze samopoczucie. Doczłapałem się do mojego lekarza i wyszła ogólna infekcja organizmu. Antybiotyk i przeciwbólowe. Dobrze, że lewatywy nie chciał robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
jezoo
Nadal żyję. Od wczoraj rana nie spałem nawet trochę. Temperatura skacze od 39,4 do 35,6. Trochę lepsze samopoczucie. Doczłapałem się do mojego lekarza i wyszła ogólna infekcja organizmu. Antybiotyk i przeciwbólowe. Dobrze, że lewatywy nie chciał robić
Ciekawe dlaczego!
Może oczyściłaby organizm!
Wstaw wyrzeźbione foty gdy wyzdrowiejesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam pojęcia. Jakieś zarazy latają w powietrzu a kontakt mam w pracy z masą ludzi. Nie wiem czy się wyrzeźbię bo apetyt mam i jem jak należy ale jakby co to się pochwalę efektami choroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium