SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jakiej marki ten drążek?
Zajmuje sporo miejsca, ale konkret jest! Masz ściany z pojedynczej cegły, czy to może ściana nośna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Jakiej marki ten drążek?
Zajmuje sporo miejsca, ale konkret jest! Masz ściany z pojedynczej cegły, czy to może ściana nośna?

Nie zwrocilem uwagi ale fakt ten drazek wyglada solidnie.muscle upy by wytrzymal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drążek jest firmy Power House z Alledrogo. To jest ściana działowa w kamienicy ale ma 30cm grubości. Ja wkręciłem się w belkę nadprogową i trzyma się solidnie. Najwyżej wylecę z odżwiami Myślę że Muscle up jest do wykonania na nim. Wytrzymałość ma jak dobrze pamiętam do 160kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jest montowany na dużej długości i sprawia wrażenie stabilnego - nawet na cienkiej ścianie.

Kiedyś forsowałem w domu kotwy chemiczne w suficie - pod huśtawkę dla dziecka (w domyśle chodziło mi o podwieszenie obręczy na trening), ale się nie udało.

Drążek w futrynie to cienizna, ale lepsze to niż nic. Trochę jestem zły, bo uczy złych nawyków - broda nie przechodzi ponad drążek (dosłownie) - jest wyżej, ale nie nad drążkiem..

Z drążkiem Jezoo - jest to możliwe..

Nad drzwiami to ludzie np. poniższe mają:



Druga dzidzia się pojawiła, to może żonę namówię na taki drążek.. Huśtawka na tym w futrynie dobrze śmiga, więc płonne me nadzieje.

Są jeszcze montowane do sufitu, ale te to odpadają.. bałbym się. Już lepsze kotwy! Przynajmniej mieszkania nie szpecą


@Jezoo
dzięki za odp.
30cm to ma moja ściana nośna (płyta), a działowe, to pojedyncza cegła - momentami miałem problem z montażem listw przypodłogowych, bo wierciłem otwór w dziurze.. znaczy w cegle dziurawce.. Dlatego też mam opory przed montowaniem czegokolwiek do ścianki działowej a raczej


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-12-16 00:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Montowany do sufitu to za darmo bym nie chciał bo mam drewniane stropy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Co do moich gryfów mam dwa proste z marbo. Jeden jakiś stary wideł 180 kilka cm ,waga z zaciskania ok 10kg. Deklarowana wytrzymałość 200 kg śle daje rade na plus 300. Drugi nowszy model 220cm grubość 30mm ,wytrzymałość 350kg ale jeszcze nie sprawdzałem. Generalnie pomimo kilku wad,nic lepszego nie znalazłem. Natomiast taka ciekawostka bo ludziska czasem się onanizują nad eleiko ,wsumie ja tez :p i twierdzą, że to mega trudna sztanga. Może i tak ale marbo jest trudniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Walory estetyczne też są istotne.
Power house - alledrogo milczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczypior.trenuje
Co do moich gryfów mam dwa proste z marbo. Jeden jakiś stary wideł 180 kilka cm ,waga z zaciskania ok 10kg. Deklarowana wytrzymałość 200 kg śle daje rade na plus 300. Drugi nowszy model 220cm grubość 30mm ,wytrzymałość 350kg ale jeszcze nie sprawdzałem. Generalnie pomimo kilku wad,nic lepszego nie znalazłem. Natomiast taka ciekawostka bo ludziska czasem się onanizują nad eleiko ,wsumie ja tez :p i twierdzą, że to mega trudna sztanga. Może i tak ale marbo jest trudniejsze.

Czyli dobrze trafiłem Moja sztanga też jest z Marbo 220cm i fi 30 ale ja w opisie miałem do 200 kg a nie 350kg. Może coś pomylili, bo sztanga przy 180 jakoś słabo się wygięła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szcypior teraz patrzyłem tą sztangę i teraz ma 300kg. Dziwne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium