SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagoda__ / redukcja / podsumowanie str.68

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Witam serdecznie i proszę o pomoc
Nazywam się Bożena i od około 1,5 roku borykam się z nadmiarem tłuszczu na swoim ciele.
Wszystko zaczęło się od rzucenia palenia papierosów.... waga szła w górę i za bardzo spadać nie chce.
Ale pokolei:
Wiek :35
Waga :63
Wzrost :170
Obwód w biuście :95
Obwód pod biustem :83
Obwód talii w najwęższym miejscu :78
Obwód na wysokości pępka :91
Obwód bioder :99
Obwód uda: 59
Obwód łydki: 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch i uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz :biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)basen 2 - 3 razy w tygodniu, aerobik - 3 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb, płatki, mleko
Co lubisz jeść na obiad :sałatki, mięsko
Co jako przekąskę :owoce
Co jako deser :owoce
Ograniczenia żywieniowe :generalnie brak, ale nie jadam podrobów i tłustego mięsa
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : miesiączki regularnie, aktualnie wkładka Mirena
Preferowane formy aktywności fizycznej: wszyskie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Stosowane wcześniej diety : w zeszłym roku dukan

W młodzieńczych latach miałam wahania wagi, to tyłam, to chudłam ale wszystko działo się bez mojej świadomej ingerencji. Niestety przez ostatni rok nie potrafię sobie poradzić sama ze sobą.
Na dukanie zeszłam do rozmiaru 38 (czyli takiego jak za dobrych czasów) ale nie utrzymałam diety i kilogramy wróciły.

Jestem chętna do wysiłku fizycznego, mam dostęp do siłowni, basenu.

Oto moje zdjęcia


Według moich obliczeń to zapotrzebowanie mam na około 2031 kalorii.

Moja jutrzejsza miska przedstawia się tak:


Proszę o pomoc w pozbyciu się fetu











Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-07-05 17:41:20

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-07-05 17:42:32

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-07-05 17:43:14

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-07-08 10:18:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3862
Witamy!
Na pewno któraś z mod się Tobą zajmie.
Warzyw nie wliczamy do bilansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Witam i życzę powodzenia. Moderatorki pewnie coś poradzą. Coraz więcej osób "po Dukanie" szuka pomocy na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dziękuję z Wami i z Waszymi radami, słowami pociechy i ochrzanami na pewno dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875


Wklejam menu po usunięciu warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
tu zawsze musi byc dobrze!
powodzenia

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Thx
czekam jeszcze na opinię moderatorek. Od jutra chciałabym już ruszać z kopyta na siłownię.

Aaaa zapomniałam dodać, że parę lat temu miałam wypadek samochodowy w wyniku którego doznałam pęknięcia kręgu Th4.
Nie wiem, czy będzie to miało wpływ na cwiczenia

Na razie wiem, ze niewiele wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51588 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej

Właśnie miałam pytać, z czego wynika Twoja wada postawy

Słuchaj... Cofnij się pamięcią do czasów przed-dukanowych albo jeszcze dalej i przypomnij sobie, czy zawsze tyłaś w obrębie brzucha? Bo ten tłuszczyk na brzuchu nie pasuje do sylwetki gruszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875


Generalnie to przeważnie mi w boki szło (zawsze jak tyłam to robiłam się kwadratowa, boczki się wylewały ze spodni). Pomiary robiłam starając się nie wciągać brzucha.
Może jeszcze zdjęcie bokiem da lepszy obraz.

Dzisiaj zmierzyłam się jeszcze raz, bo na tych wczorajszych fotkach faktycznie brzuch mam jakiś napuchnięty.
Wymiar się zmienił:
w najwęższym miejscu : 78
na wysokości pępka : 91

Czy mogę prosić moderatorki o poprawę w pierwszym poście?





Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-07-06 11:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Miska na jutrzejszy dzień przedstawia się następująco.



Muszę przyznać, że bardzo trudno mi uzupełnić miskę białkami w odpowiedniej ilości.
Generalnie to za mięsem specjalnie nie przepadam. No ale nikt nie mówił, że ma być łatwo.

Dzisiaj wieczorem idę na siłownię. Nie bardzo wiem od czego tak zacząć, ale będę notowała jakie ćwiczenia zrobiłam i tutaj opiszę jak wrócę

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-07-06 15:19:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompka czalendż %-)

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej talii - k_rol_k

forma lato