SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grani / Nadszedl czas zmian, pierwszy cykl na mono!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39662

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzien 4
KONIEC PRZYSIADOW!
Dzisiaj bylem u ortopedy, zlal mnie kompletnie, powiedzial tylko ze mam martwice, nie moge nadwyrezac nog, i zlecil mi zrobienie Rentgena. Za 2 tygodnie dopiero bede mial wyniki.
Wczoraj nie mialem czasu wrzucic wypiski z treningi to teraz wrzucam.




1. Fajne cwiczenie
2. Musialem robic na lawce plaskiej bez oparcia na ostatnia seie poszlem na smitha Wszystko pozajmowane bylo.
3. Ladnie poszlo, film nagralem ale czekam az mi kolega wysle a on tylko w weekendy wchodzi na komputer, chyba ze rodzicow nie ma
4. Tez film nagralem, ciezary zwieksze za tydzien napewno.
5. Nie jestem zadowolony, czulem straszny bol w klatce dlatego musialem przerwac w drugiej serii a 3 i 4 robilem wyprostowany, mam nadzieje ze to minie.
6. Tez nie jestem zadowolony, mam nadzieje ze do konca cyklu bede mogl wykonywac pelne serie.
7. nie bylo zle, ale musialem przerwac bo kolana bolaly. Bede tesknil za przysiadami moje ulubione cwiczenie bylo

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ładnie jedziesz efekty są ;] coś tam już się powoli zarysowuje :P łap mase jeszcze przez długi okres czasu to będzie ciekawie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzien 5
Trening wporzadku, tylko na czacholamaczach zle ustawilem ciezar, a reszta wszystko ladnie poszlo Smutno tka patrzec jak kolega robi przysiad a ty nie mozesz
Wypiska:





1. Poszlo ladnie, jeszcze zapas kilku kg byl.
2.
3. 30 powtorzen bylo, ladnie piekly lydki.
4. W ostatniej serii juz piekly barki podoba mi sie ta seria laczona.
5. Zapas jeszcze jest.
6. Tutaj tez jeszcze jest zapas, latwo chodzi.
7. Nie lubie tego ale poszlo.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj robilem 5 Robie systemem 15-10-5 czyli w jeden dzien 15 w nastepny 10 w kolejny 5 Na obrazku na zoltym tle jest napisane

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-04-11 21:19:59

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
trening 5A duzo mi to nie daje hehe ale okok

powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Trening 5A czyli 5 powtorzen planem A Bo sa dwa plany i cwicze na przemian A i B czyli:
15A,10B,5A.15B,10A,5B i tak w kolko. Czyli jeden trening powtarza sie co dwa tygodnie

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Znam Twój ból odnośnie przysiadów. Równiez mam problemy z kolanami ale do lekarza jeszcze nie idę. Wiem , że nie powie nic dobrego. Jak nie ma bólu w kolanie to wykonuję ćwiczenia na nogi ale jak bolą to niestety biorę głęboki wdech i wykonuję inną partię mięśniową. Niestety tak bywa w Naszym sporcie...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Ja wole isc do lekarza i wiedziec co mi jest. Narazie calkowicie wyrzuce przysiady z treningu, po wakacjach moze zaczne robic.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Po długiej nieobecnosci wreszcie mogę cś napisać!
Trafiłem na zdjęcia i przyznaję że sylwetka zaczyna zmieniać kształt! Jeszcze bardziej mi imponuje poziom Twojej samoświadomości.
Moim zdaniem masz jeszcze dosyć "dziecięce" ciało i nic w tym złego bo nie każdy zaczyna gwałtownie dojrzewać w tym samym wieku. I nie każdy zdaje sobie sprawę że wytrwałość w BB przyniesie wymierne korzyści w przyszłości. W wieku 20 lat masz szansę na piękne ciało, co przyniesie ci korzyści w relacjach z ludźmi, czy karierze zawodowej. Ja sam tego doswiadczałem i doświadczam. Kluczem do sukcesu nie jest masa! Kluczem jest zdrowa PROPORCJONALNA sylwetka! Pamiętaj o tym, trenuj i obserwuj swoje postępy. Nie obawiaj się aerobów, w rozsądnych dawkach przyniosą młodemu organizmowi korzyści. Nie martw się nogami, poświęć czas na podbudowanie górnych partii.
Będzie coraz lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS-berton16

Następny temat

Trening dla amatora

WHEY premium