SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grani / Nadszedl czas zmian, pierwszy cykl na mono!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39661

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dokladnie Bo cienko jest z kondycja. Dzisiaj bylem biegac troche to przebieglem 3x10min przerwa miedzy seriami dwie minuty

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
grani wyluzuj spoko...nikt tu nie chce źle dla ciebie ale HIT nie jest dobrym rozwiązaniem...normalne bieganie było by lepsze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Polaco_92 Wiem, wiem. Ja sie zgadzam z wami ze hiit nie bedzie dobry dla mnie. A dlaczego zwykle bieganie bedzie lepsze?

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
bo hit pali więcej a normalnym bieganiem moim zdaniem zrobisz lepsza kondycje a mniej spalisz tylko byś musiał pic bardzooo dużo wody..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Ok to bede robil aeroby Tak jak dzisiaj. Dzisiaj biegalem 3x10min i 2 minuty przerwy. I bede zwiekszal to stopniowo.
I bede bral butelke wody na kazdy trening. Na silowy tez biore.

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-04-05 14:09:03

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
wody pij bardzooo dużo bo ona będzie najważniejsza będziesz pocił więcej wody a mniej palił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzien 1
Pelen pomylek

Dzisiejszy trening napewno nie zalicze do udanych. Zle obliczylem ciezary i bylo zbyt ciezko. A nawet nie skonczylem serii w pzysiadach. Ale to raczej wina mojej kontuzji. Narazie bede oszczedzal nogi. W czwartek ide do ortopedy to i tak mi pewnie zabroni biegac i robic przysiady Teraz mam dwa kolana. Nawrocila mi sie martwica guzowata kosci piszczelowej.
Wrazenia po treningu to tak jak zawsze po 15 wychodze spocony jak dzika swinia z sali
Szkoda gadac, wkleje rozpiske to zobaczycie jak marnie mi poszlo:




1. Tutaj poszlo lekko, dwa ostatnie powtorzenia jedynie potrzebowaly jakiegos wysilku.
2. Pomylilo mi sie i dalem 10kg za duzo niz powinno byc. Na poprzednim treningu skonczylem na 45kgx12 a teraz chcialem dac 50kgx15. Niewiem jak ja to obliczalem.
3. Ladnie piekly lydki
4. Ciezko bylo, nie mam mniejszych hantli na silownii. Myslalem ze wyciskanie pojdzie latwo i gladko a tutaj byla meczarnia. Ale to pewnie dlatego ze przed byla meczarnia z unoszeniem
5. Mlotki poszly latwo i gladko. Za to czacholamacze ciezko szly i w ostatniej serii zmniejszylem do 20kg. Pierwszy raz robilem to cwiczenie, wiec niewiedzialem jaki dac ciezar.
6. Tutaj tez ciezko juz szlo w ostatniej serii ale to pewnie przez to ze bylem juz strasznie zmecozny i trzeba bylo az 15 razy machac.
7. Zapomnialem zrobic

Mam nadzieje ze nastepny trening bedzie lepszy

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8027
Co to sa "czacholamacze"??

Zacieram ręce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Francuzkie wyciskanie w leżeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzien 2
Jak narazie dieta dobrze idzie.
Rano zjadlem platki owsiane + 2 jajka + oliwa. Pol godziny temu dwie kanapki z szynka i zapite bialkiem. A zaraz bede szedl robic kasze + mieso + oliwa.
BBBRRRXXX
Tutaj masz obrazek:




Zmieniony przez - grani w dniu 2008-04-08 11:34:14

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS-berton16

Następny temat

Trening dla amatora

WHEY premium