SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grani / Nadszedl czas zmian, pierwszy cykl na mono!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39668

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj mialem straszne rewolucje zoladkowe W szkole nie moglem wysiedziec bo mnie tak w brzuchu skrecalo ale na szczescie po dwoch lekcjach minelo i jakos przetrwalem. a potem jeszcze jakos bulke wcisnelem w siebie. Niewiem czemu tak sie dzialo na sniadanie zjadlem to co zwykle ale o jedno jajko mniej (czyli 2) bo juz nie moglem wiecej wcisnac w siebie. W szkole zjadlem bulke z ta pieczenia z miesa mielonego i jajka. Niedawno wrocilem z szkoly to zjadlem Bulke z serem i szynka zupe fasolowa bo to zrobili na obiad dzisiaj rodzice. I wypilem gainera.
PurePower No to musimy pokazac ze z chudzielca mozna zrobic "koksa" Ja rowniez trzymam kciuki za Ciebie. Pozdro
Michail Cierpliwosc i wytrwalosc to podstawa Mam nadzieje ze bedziesz wpadal czasami zobabaczyc jak mi idzie i jak cos to poprawiac jesli cos bede zle robil Twoje rady sa dla mnie niezwykle wazne
KoPeK000 Widze ze zostalem reprezentantem sucharow na tym forum Mam nadzieje ze was nie zawiode i pokazemy na co nas stac

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41
Widzę po jakim stażu ludzie zakładają dzienniki treningowe dlatego nie chce mieć własnego dzienniku : ] Hehe

Z czasem może i założę dziennik : ] Hehe

Postaram się przypakować i po dwóch bądź trzech miesiącach zobaczymy czy to się zmieni : ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko - tylko jak powiedziałem - wrzucaj info do swojego tematu MASS.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj pierwsza wypiska z treningu Z silownii wyszlem caly zalany potem i nie mialem na nic sil strasznie meczace jest takie bieganie miedzy przyrzadami




1. Poszło lekko jeszcze rezerwa jest na poprzednim cyklu zakladalem 70kg.
2. Tutaj tez lekko napisalem liczbe sztabek ale jedna sztabka chyba rowna sie 1kg.
3.Tutaj tez ciezary zanizone wiec poszlo lekko.
4. Tutaj przesadzilem z ciezarem i ostatnie powtorzenie mi nie wyszlo.
5.Tutaj dalem za duzy ciezar w pierwszej serii i juz nie moglem zwiekszac ale wszystko wycisnelem.
6.Tutaj w ostatniej serii juz bylo ciezko i ostatnie powtorzenie troche z zamachem.
7.Nie lubie tego cwiczenia male ciezary biore i malo czuje triceps.
8. Brzuszki slabo narazie bo maksymalnie 20 robie. A i robie na lawce skosnej bo nie bede sie kladl na srodku silownii bo jeszcze kos mnie rozdepcze

Ogolnie trening udany, meczacy tylko w niektorych cwiczeniach za duze ciezary dalem.

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-02-19 18:20:56

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko - wycelujesz z czasem odpowiednie obciążenia

Nie one są najważniejsze.

Kolejność dla skuteczności MASS jest taka:

- technika
- zachowanie przerw między seriami
- zachowanie liczby powtórzeń
- zachowanie liczby serii
- zachowanie progresji

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj dieta w miare dobra Zakwasy na klacie barkach i brzuchu i wlasnie co wrocilem z basenu poplywalem sobie 30 minut.
Jutro nagram filmy z treningu ob pozyczylem aparat

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-02-20 20:17:51

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6901
pamietam gdy ja zaczynalem... przytylem z 3 kilo 1cm w reku poszlo i juz myslalem ze jestem duuuzy hehe :)

mysle ze dla Ciebie podstawa bedzie: JJJJJJJJJJJEEEEEEDZENIE!!!
naprawde w duzych ilosciach, jestes mlody masz szybka przemiane materii w dodatku pewnie caly czas w ruchu (pilka, koszykowka i nne sprawy) wiec jedz ile wejdzie...
i nie zawsze przestrzegaj diety masz ochote zjesc cos miedzy poslikami... jedz...!!!

dopiero gdy nabierzesz troche masy przekonasz sie ze to co prezentujesz teraz jest niczym nadzwyczajnym (delikatnie mowiac)

a jeszcze jedna cenna uwaga: nie chodzi o ciezary (kazdy poczatkujacy tak mysli,aby sie pochwalic ile on dzwiga) chodzi przede wsyztskim o technike i dokladnosc (ktora z czasem wycwiczysz) rob dokladne ruchy mimo tego ze beda uzywane mniejsze ciezary...
a no i nie zaniedbuj brzucha trenuj caly czas aby nie nabrac fatu (ja popelnilem ten blad na pocztaku treningow)

pozdrowka i powodzonka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj trening na zakwasach czyli bylo ciezko. Brzuch strasznie piekl jak robilem pierwsze cwiczenie ale tak to trening udany



1. Dobre cwiczenie fajnie brzuch piecze
2.Tutaj nic nie czulem w atlasie nie pisze jakie miesnie tu pracuja ja tez niewiem
3. Tutaj juz cos czuje.
4. Tutaj mi niezle poszlo.
5. Nie lubie tego cwiczenia bo mi slabo idzie wzielem 6kg i ledwo co zrobilem a lzejszych ciezarkow nie mam\ na silownii.
6. Ladnie spompowalo mi bicepsy
7. Pierwszy raz to robilem i nawet mi sie podoba.
8. Normalnie

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj mam straszne zakwasy na brzuchu i barkach widac ze plan jest dobry Dieta tez nie jest zla dzisiaj jak narazie zjadlem omleta rano (3 jajka, 80g platkow owsianych i troche mleka potem w skzole dwie bulki grahamki z poledwica a na obiad ziemniaki z panga.) Zaraz ide sobie owsianke zjesc potem jeszcze morze zjem ryz z piersia z kurczaka albo najpierw zjem ryz a na kolacje owsianke.
Cos nikt nie pisze tutaj oprocz mnie, no coz bede pisal sam do siebie

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No wiesz - ludzie wchodzą tu głównie poczytać

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS-berton16

Następny temat

Trening dla amatora

WHEY premium