SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Sry, 2.6% ryzyka, ale to nadal jest dużo, A system trafiał w 41.6% przypadków czyli... mógłbyś rzucać monetą i osiągnąć taki sam wynik zakładając, że zachowasz odpowiednie proporcje zysków do strat.

Average Winning Trade 258,159
Average Losing Trade 133,606

Avg $Win to Avg $Loss 1.93

CO oznacza, że w tych 41.6% przypadków na jednego przegranego dolara wygrywał 1.93 dolara.

Tyle czasu minęło od rozpoczęcia tego tematu a ty nadal o inwestowaniu wiesz tyle co ja o jeżdżeniu wózkiem widłowym :) Poza tym pokazałbym Ci jedną www z którą masz dużo wspólnego gdzie jakiś ułom tłumaczy jak zrobić 100% zysku kupując akcje przed kamerami a 65% Cię dziwi na futures ? :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22336 Napisanych postów 32817 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402865
Zarabia od 12 lat 65% i nagle wyskakuje z kapelusza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Omg ty (fragment usunięty za naruszenie punktu 666 regulaminu forum) to jest post z 97 roku a książka z której wziął system jest jeszcze starsza, tak samo książka z której wziął money managment.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22336 Napisanych postów 32817 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402865
Widzę że kręci cię dyskusja na poziomie House'a



:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pogadamy jak ja zacznę tyle wyciągać :) Wtedy będziesz sobie potrząsał głową o statystykach których nawet nie przeczytałeś a komentujesz.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
To ty w międzyczasie:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
To tez ty:




:)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem po co ludzie te durne filmiki wrzucaja na yt, pewnie nikt na swiecie tego gowna do konca nie obejrzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
seriously? ten pierwszy kolo to albo na koksie albo sie faktycznie tak zajaral a drugi to jak mowi stracil kase swojego zycia, popatrz jak sie wkurzysz jak stracisz oszczednosci zycia :) 25 k dolcow to niby nie tak duzo, ale...... malo tez nie jest skoro w usa domy za 100 k kupisz, pomysl ze wlasnie wtopiles 25% nieruchomosci to zrozumiesz :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po co to wklejac na YT?
moze ja tu czegos nie rozumiem, ale czego gosc oczekiwal wklejając ten filmik? wspolczucia? ja mysle tylko o mnie i mojej rodzinie, a o reszte sie nie martwie bo nie jestem w stanie tej reszcie pomóc, więc zmartwienie daremne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium