SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22504 Napisanych postów 32954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403658
Jesteś coraz bliżej realnego wkładu własnego, to fakt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no i codziennie zacznij zonie mowic ze stlukly ci sie jajka po drodze i wyrzuciles! Codziennie 1 funt i za 250 dni możesz zaczac realizowac swoj szatanski plan :D Najpier od 250 do 25000, potem od 25000 do 250 000 :D Proponuje czas operacyjny 250 dni +2 tygodnie. 250 dni na uzbiernaie po funcie dziennie po kryjomu tych 250 a potem to juz wiadomo z gorki :D Taktyka: KAMIKAZE!!!! GET RICH OR DIE TRYING!!!! :D Technicznie rzecz biorąc włóż wszystko co masz z wypłatą włącznie albo być bogatym albo zdychać z glodu i niech się królowa opiekuje :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22504 Napisanych postów 32954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403658
Kupuj w Tesco, największe opakowanie kosztuje prawie trójkę za 30 jaj, szybciej nazbierasz! :D I pamiętaj, jak kraść, to miliony, jak rozdziewiczać, to księżniczki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jw !!! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22504 Napisanych postów 32954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403658
jp!!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


w sumie to już teraz mogę żonie opowiadać że gram prawdziwą kasą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz - zmień nick na czarna dziura, albo anty-materia :D w twojej obecności w 7 dni cyfry zmieniają wartości w zakresie -80 do -95 procent.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22504 Napisanych postów 32954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403658
Hehehe :D Mariusz, widzę że bardzo realistycznie podszedłeś do tematu, ale musisz jeszcze trochę dopracować metodę jak z 30 jajek zrzucanych na ziemię codziennie przez 85 dni, zrobić miliony :D W innym przypadku, zanim przyznają ci benefity, to jeszcze wrócisz na ścieżkę zbierać co wyrzuciłeś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra od teraz kto mnie tu wyśmieje ma bana, od teraz chcę czytać same pochwały dla mojego talentu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22504 Napisanych postów 32954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403658
Sesese :D Dobrze że byłem parę sekund szybszy :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium