SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Od teraz jestem Mariusz:

20:00 Od dzis nie tykam serbra!!!
20:03 no od razu +20 pipsow
20:05 ha jednak rusyzlem srebro ale oplacalo sie ! +20% portfela
20:10 -80% wszystko przez to srebro, ale sie na srebrze odkuje!!!
20:30 -90% od dzis nie tykam srebra

Powtorz dowolna ilosc razy i wpsiz dowolne godizny tylko odstepy czasowe musza byc zachowane :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a na EUR/USD nigdy nie wtopiłem, zawsze traciłem przez srebro i złoto - ZAWSZE
jak nie będę grał kruszcem to nawet jak zaliczę straty to minimalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to grasz na prawdziwą kasę czy tchurzysz?
i co na to blase? jak napisałem o prawdziwej kasie to się zamknął w sobie i nie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tchurzysz?

nie wiem co to znaczy ale ja tchórzę :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja pogram jeszzce 3 tygodnie, mam egzamin 24go lutego, potem się biorę za książkę o forexie plus jeśli będzie dobrze szło na wirtualnym koncie to z 500 funtów w to włożę, a wycofam jak stracę z 50-100 funtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BO MNIE KUHWA STAĆ!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak mowilem, 2-3 miesiace zyskow i rozwaze wlozenie kasy, inaczej to ja se moge isc na gonitwy konne i postawic kase, i emocje wieksze i wygrana proporcjonalniejsza :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22479 Napisanych postów 32935 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403563
Ja nic nie pisze bo u mnie na koncie 500f to tylko na minusie jest możliwe
Wpłać po pińcet Mariusz na moje i twoje konto, leyusa zignorujemy bo i tak woli molestować 14-to latki na l2, ofkors nie powiemy żonom, co ty na to, partnerze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s.....j
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium