SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 67914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22206 Napisanych postów 32720 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402041
Mariusz, don't be a bicz, play till you'll be rich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydusiłem jeszcze 5 funtów, teraz biorę się za naukę, w miesiąc chcę się przygotować do tego: http://www.comptia.org/certifications/listed/security.aspx
realnie da się jak się nie opierdziela, są goście co po 3ch dniach nauki zdawali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22206 Napisanych postów 32720 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402041
Brzmi ciekawie, rozumiem że dobrze się czujesz w tym temacie? Robiłeś już coś w tym kierunku, czy dopiero teraz cię zainteresowało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobiłem to: http://www.comptia.org/certifications/listed/a.aspx
i to: http://www.comptia.org/certifications/listed/network.aspx
plus robiem te to, ale przetwaem bo nudne: http://www.microsoft.com/learning/en/us/exam.aspx?id=70-680 wznowie po zdaniu tego Sec+, sec plus chcé zrobi zanim zaczne robi w biurze, czyli 25go lutego jade na egzamin jak sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22206 Napisanych postów 32720 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402041
To co ty będziesz jako biurwa robił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stock level clerk
myślisz że jak masz takie certy to praca w IT stoi przed Tobą otworem?
dla przykładu Ci podam: był w latach 90tych w Polsce boom na studia w pedagogice, administracji i marketingu i zarządzaniu - jak myślisz ilu absolwentów robi w zawodzie? większość z nich zmywa naczynia za granicą
tak samo z takimi certami, dzieciaki widzą w IT przyszłość i robią to na potęgę, ludzi z takimi kwalifikacjami jest więcej niż rynek pracy może przyjąć
robię to bo się łudzę że może kiedyś się przyda, a jak nie to przynajmniej mam wiedzę dla siebie i cv lepiej wygląda, i do małej firmy łatwiej będzie wleźć na jakiekolwiek stanowisko bo wiedzą że będą mieli informatyka na pokładzie w razie czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z takich dalszych planów to chcę jeszcze zrobić:
2 certy z win7: 70-680 i 70-685, CompTIA Server+, CompTIA Linux+
z bliższych NVQ Lvl 3 Business Administration (przez train to gain więc za darmo)
a pod warunkiem dostania się do dobrze płatnej pracy (bo kurs to 1000 funtów) także Institute of export Advanced certificate in international trade

nawet jak to mi się nie przyda to wiem że po powrocie do PL moje cv będzie lepiej wyglądać, będę wiedział że spróbowałem zamiast całe życie gdybać "a mogłem się uczyć", zamiast chlać taniego cidera wykorzystam pożytecznie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22206 Napisanych postów 32720 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402041
po powrocie do PL
Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie NIEEEE!!!!
Takich zdrajców-nieudaczników jak ty i w szczególności leyus nie chcemy w naszym raju, wszystko zepsujecie! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium